Grafik Tasarım Uzmanı / Al Nalburiye Hırdavat Tic. San. Ltd. Şti - MakaleParkMakalePark

21 Ocak 2022 - 07:44

Grafik Tasarım Uzmanı / Al Nalburiye Hırdavat Tic. San. Ltd. Şti

Son Güncelleme :

08 Ocak 2022 - 22:32


GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Sen de Al Nalburiye ailesine katılmak ister misin?

Uzman kadromuz ile 50 yıldır var olduğumuz Nalburiye sektöründe çalışmalarımızda bizlere eşlik edecek E-ticaret ve Dijital pazarlama bölümümüz de çalışan ekibimiz ile birlik te kurumsal grafik tasarım, resim ve video çekme ve editleme işlemlerin de tecrübeli olup, bizlere destek verecek, çalışma arkadaşı arayışımız vardır.

Biz Al Nalburiye ekibi olarak hırdavat, nalburiye, elektrik ve tesisat malzemelerinin yanı sıra birçok sektöre bağlı ürünlerin ticaretini yapmaktayız.

Başvuran adaylarımızın Karaköy’e ulaşım lokasyonunun rahat olması ve  erkek adaylarımız için askerliğini tamamlamış olması işe alım öncelikleri arasında yer almaktadır. 

Bahsettiğimiz nitelikler ve çalışma şekli sizler içinde uygunsa, ekibimize dahil olmak için pek de bir engel kalmıyor demektir.O zaman başvurunu yapabilir, en kısa zamanda inceleyeceğimiz cv’nle ilgili tarafımızdan geri dönüş alabilirsin.


Aday Kriterleri

Tecrübe: En az 1 yıl tecrübeli adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı
Eğitim Seviyesi: Lise(Mezun), Ön Lisans(Öğrenci), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Öğrenci), Doktora(Mezun)
Üniversite Bölümü: Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama (MYO),Görsel İletişim Tasarımı,Grafik Tasarımı,Grafik Tasarımı (MYO),İletişim ve Tasarım

Pozisyon Bilgileri

Firma Sektörü: Üretim / Endüstriyel Ürünler, Hırdavat Sanayi, Yapı Malzemeleri, Ticaret , Mağazacılık (Ticaret)
Departman: Dijital Pazarlama
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Uzman
Personel Sayısı: 1
Ülke/Şehir: İstanbul(Avr.)(Beyoğlu)

İlan Kapanma Tarihi

26 Ocak 2022

BENZER HABERLER