İNCE AHŞAP TAHTADAN LAMBA YAPMAK


İnce ahşap tahtadan lamba yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını boş zamanlarınızda yapabilirsiniz. Evinize değişik bir avize yapmak istiyorsanız veya süslü lambalara merakınız varsa bu güzel çalışma işinize yarayabilir. Zor olmayan çalışmayı ahşap plak tahtadan yapıyorsunuz.

Hem daha az masraflı, hem de kısa sürede yapıp kullanabiliyorsunuz. Daha önce kartondan avize yapmak için paylaştığım çalışmalar da hemen bu yazımın altından karşınıza çıkacaklar. Onları da mutlaka inceleyin.

Kolay yapılan avize çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede mükemmel ışıklar veya lambalar hazırlayabilirsiniz. İnce ahşaptan lamba yapmak için paylaştığım çalışmanın detaylı anlatımı ise şöyle ;

source : pinterest

ince-ahsap-tahtadan-lamba-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*