İnce Tül İle Kelebek Yapımı

tul-ile-kelebek-sus-yapimi-625x415

Evde Kolay İnce Tül İle Kelebek Yapımı

Bu yazımızda magnet veya perdelere takılan süs objesi kelebek yapımından bahsedeceğiz. Resimli olarak nasıl yapıldığını anlatan paylaşımımızdan yararlanarak sizlerde eviniz için harika kelebek süsleri yapabilirsiniz. El becerilerini sevenlerin daha çok hoşlanacağı konumuzda resimli anlatımları takip ederek, hemen pratik bir şekilde kelebek süsleri yapabilirler.

Evde kolay ince tül ile kelebek yapımı çalışmasını öğrenerek sizde bu güzel süsleme çalışmasını evinizde kolaylıkla yapabileceksiniz. Anlatımlı videodan da yararlanmanızı öneririm. Evde ince tülden çok güzel süs çiçekler, yapay çiçekler veya kelebek şeklinde süsler yapabilirsiniz. İşime yaramaz demeyin, bir gün olur işinize mutlaka yarayacaktır.

Tül kumaş kullanarak nasıl kelebek yapılır? sorularına bu yazımızda cevap bulabilirsiniz. Paylaştığımız resimlerde kelebek çalışmasında iri boncuklar kullanılmış. Ancak siz yaparken daha değişik fikirler ile çalışmayı genişletebilirsiniz.

tul-ile-kelebek-sus-yapimi

tul-ile-kelebek-sus-yapimi2

tul-ile-kelebek-sus-yapimi3

tul-ile-kelebek-sus-yapimi4

tul-ile-kelebek-sus-yapimi5

tul-ile-kelebek-sus-yapimi6

tul-ile-kelebek-sus-yapimi7

tul-ile-kelebek-sus-yapimi8

tul-ile-kelebek-sus-yapimi9

Değişik bir çalışma videosu :

Tüllschmetterling Ornament – tulle butterfly ornament – tulle ornement papillon

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*