İNCİ BONCUKLA KAZAK OMZU SÜSLEME

inci-boncukla-kazak-suslama

İnci boncukla süs işi

İnci boncuk malzemesi temin ederek sizde çok güzel süsleme işlemleri yapabilirsiniz. Kazak süsleme işi veya hırka süsleme işinde de yine boncukları kullanabilirsiniz. İrili ufaklı boncuk takımı satın alarak süslemeye başlayın.

Öncelikle süsleme işlemini kazağın omuz kısımlarına yapacaksınız. Dilerseniz kollara da yapabilirsiniz. Şahane gözükecekler. Boncuk her zaman süsleme işlemlerinde bize yardımcı olmuş büyük araçtır. Bu güzel süsleme çalışması ile bileklik nasıl yapılır diyenler de feyz alabilirler.

İster dikiş, ister yapıştırma olarak nasıl isterseniz yapabilirsiniz. İnci boncuk hobi marketlerde veya malzeme aldığınız yerlerde satılıyor olacak. Pahalı değil. Boş zamanlarınızda güzel bir uğraş olması açısından öneriyorum bu güzel çalışmayı hanımlar. Boncuklarla kıyafet süsleme çalışmasını sevebilirsiniz.

Yapımı zor olmayan çalışma da kazağın veya süslemek istediğiniz giysinin omuz veya yaka kısımlarına yapacağınız boncuk sıralama işlemi sonrası harika görünümlü bir kıyafete de sahip olabilirsiniz.

inci-boncukla-kazak-suslama

Kıyafet süsleme çalışmasında inci boncuk malzemesini istediğiniz gibi şekil veya şema olarak da kazak üstüne yapıştırarak süsleme işini tamamlayabilirsiniz.

Kolay yapılan süsleme çalışmalarını sitemizde fazlasıyla bulacaksınız hanımlar. Yapımı kolay ve ister yapıştırma usulü isterseniz de dikiş işlemi yaparak bu güzel süsleme projesini kolayca yapabilirsiniz.

Değişik süsleme fikirleriniz ve önerileriniz varsa yorum yazabilirsiniz hanımlar. Şimdilik bu güzel çalışmayla sizleri baş başa bırakıyorum. Kazak süsleme çalışması veya hırka süsleme işleri yaptığınızda resimlerini bize gönderebilirsiniz. Kolay gelsin hanımlar.

kaynak : http://www.bloglovin.com/blog/post/6879765/2636051251?link=aHR0cCUzQSUyRiUyRnd3dy5iZWhpbmRzZWFtcy5jb20lMkYyMDE0JTJGMDQlMkZkaXktcGVhcmwtZW1iZWxsaXNoZWQtc2hvdWxkZXJzLmh0bWw=

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*