İNCİLİ BONCUKLU KOLYE YAPIMI

İncili kolye nasıl yapılır

Evde kendi başınıza harika kolyeler yapabilirsiniz. Bu gün sizlerle el yapımı incili kolye modeli nasıl yapılır onu işleyeceğiz. Bu tür çalışmaları her zaman görebilirsiniz. Ancak pahalıya satıldıkları için bazen alamayabilirsiniz. Bu nedenle incili kolye nasıl yapılır diyenler için adım adım yapılışını gösteren resimlere ulaştım.

Sizlerde evde boncuk ve inci malzemelerini kullanarak harika görünümlere sahip takı çalışmaları yapabilirsiniz. Yapılışı kolay olan çalışmayı kısa sürede yapıp, hemen kullanmaya da başlayabilirsiniz.

Takı çalışmaları arasında güzel durduğu için inci ve boncuk malzemesi her zaman tercih edilmiştir. Bu çalışmada da yine incili kolye modeli yaparken sıkılmayacak ve yardım alacağınız adımları olan resimli anlatımdan faydalanacaksınız.

Kolay kolye yapımıyla alakalı çalışmaları altta benzer yazılar kısmından da görebilirsiniz. Onlara da bakmayı ihmal etmeyin. Yapınca güzel günlerde kullanırsınız inşallah. Hayırlı günler arkadaşlar. Kolay gelsin.

Elegant Jewelry Beads and Accessories: Simple OL J..

İNCİLİ BONCUKLU KOLYE YAPIMI

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. İNCİLİ BONCUKLU KOLYE YAPIMI için yorumda bulun

    İNCİLİ BONCUKLU KOLYE YAPIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İNCİLİ BONCUKLU KOLYE YAPIMI için ilk yorumu yapabilirsin.