İncili Kolye Nasıl Yapılır

incili-kolye-nasil-yapilir-700x415

Evde incili kolye yapmak için paylaştığım bu güzel resimli anlatımda tüm adımlar detaylı bir şekilde paylaşılmış. Yapmanız gereken malzemeleri temin etmek ve resimli anlatımdaki aşamaları uygulamak.

İncili kolye yapmak için daha önce benzer birçok çalışma paylaşmıştım. Evde kolay yapabileceğiniz takı çalışmalarını sitemizde yer alan ” Takı Tasarım ” bölümünde bulabilirsiniz.

Evde kolay takı yapmak için resimli anlatımdaki aşamaları tek tek yerine getirmeniz halinde sizinde harika bir incili kolye modeline sahip takınız olur.

Bu tür çalışmalar yapıp etrafınızdaki kişilere hediye olarak da verebilirsiniz. Turistik yerlerde yaşıyorsanız satıp para da kazanabilirsiniz. İncili kolye nasıl yapılır diyorsanız resimli anlatım ise şöyle ;

incili-kolye-nasil-yapilir

source : http://www.repiny.com/pin-7433.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*