İNCİLİ TAŞLI GERDANLIK ÖRNEĞİ

İncili kalp gerdanlık modeli

İncili gerdanlık takısı yapabilmek adına çok güzel bir çalışma ile birlikteyiz. Hazırlanan bu güzel çalışmayı sizde aşamalarını uygulayarak kolayca evinizde veya iş yerinizde yapabilirsiniz. Bu güzel takı çalışmaları sayesinde hem kendinize ait güzel incili gerdanlık takısı sahibi olmuş olacaksınız. İncili gerdanlık yapımı aşama aşama resmedilmiş.

Kolayca aşamaları uygulayacağız ve bu güzel incili kolye tasarımını yapabileceğiz. Öncelikle inci malzemelerini hobi marketlerden temin edip, takı malzemelerini elde ettikten sonra ilk aşamaya başlayabiliriz.

İlk aşamada kullanılan misina ipine veya benzer ipe büyük inci bir adet sonra ise 3 adet küçük parlak inci malzemesini geçirerek sıra sıra bu çalışmaya başlıyoruz. Daha sonra kalp kısmında biraz ince işçilik var.

O kısma dikkat edin. Çünkü yanlış yaparsanız görüntü çirkinliğine yol açar. Kullanan kişi de biraz takı sırıtabilir diyebilirim arkadaşlar. O yüzden ayrıntı isteyen yeri sabırla ve geniş zamanda yapın.

İncili gerdanlık modelini yapıp yapıp satabilir ve mükemmel paralar da kazanabilirsiniz. Kazanç sağlayacağınız güzel bir takı çalışması. Yapanların ellerine sağlık. Bu tür gerdanlık takılarını daha çokça işleyeceğiz gibi gözüküyor.

Handmade Pearl Jewelry Design-How to Make a Fashio..

İNCİLİ TAŞLI GERDANLIK ÖRNEĞİ

source: https://lc.pandahall.com/articles/2328-handmade-pearl-jewelry-design-how-to-make-a-fashion-beaded-pearl-necklace.html

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. İNCİLİ TAŞLI GERDANLIK ÖRNEĞİ için yorumda bulun

    İNCİLİ TAŞLI GERDANLIK ÖRNEĞİ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İNCİLİ TAŞLI GERDANLIK ÖRNEĞİ için ilk yorumu yapabilirsin.