İNCİR YAPRAK KALIPLI KASE YAPMAK

incir-yaprak-kalipli-kase-yapmak-236x415

İncir yaprak kalıplı kase yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını her türlü şeyde kullanabilirsiniz. Alçıdan kase yapacağınız zaman kalıp veya baskı amaçlı incir yaprağı kullanabilirsiniz. Bu sayede incir yaprağı kase modeli ortaya çıkartmış olursunuz.

Fimo hamurundan da yapacağınız bu güzel çalışmalar sayesinde ortaya incir yaprak desenli kase eşyaları çıkacak. Bu tür çalışmaları yapıp satabilir ve çok güzel paralar da kazanabilirsiniz. Anlatımlı incir yapraklı kase çalışmaları ile sizde kısa sürede yapıp satabilir ve mükemmel paralar kazanabilirsiniz.

İncir yaprağından kase yapımı çalışmaları sayesinde evinizi güzelleştirecek harika ev eşyaların da yapmış olursunuz. Anlatımlı kase çalışmaları ile sizde kısa sürede bu tür ev eşyası veya kase yada lazımlık olarak kullanacağınız tabak şeklinde eşyalar yapabilirsiniz. Yaptığınız bu tür malzemeleri sevdiğiniz kişilere de hediye olarak verebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

incir-yaprak-kalipli-kase-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*