İp Bileklik Nasıl Örülür?

İp Bileklik Nasıl Örülür?

Örgü örmenin en sık yapıldığı zamanlarda artık sadece kazak atkı olarak değil bir o kadar da aksesuar olarak örülmeye başlanmıştır. Özellikle de kafa aksesuarı olarak yarım şapkalar, şapkalar çok sık kullanılmaya başlanmıştı günümüzde de hala moda olan ve bazen kadınların kullandıkları bu şapkalar modaya uyumlu oluklarını ve örgüyü de örebildiklerini kanıtlamak tarzında kalmaktadır.

İp bileklik nasıl örülür hakkında araştırma yapanların bir çoğunluğu bilekliği daha büyük örerek aksesuar olarak her koşulda kullanmaktadırlar. Sadece kendinizin için değil yakınlarınıza hediye amaçlı da aksesuar üretebiliriniz. Sizlerin çok fazla vaktini almayacak olan bu üretim kısa sürede tamamlanması nedeni ile kendinize de uzun vakit ayırmanızı sağlayacaktır.

Günümüzde artık birçok kişi bu örgü ile yapılan aksesuarları ticarete dökmüştür. Birçok esnafın tezgâhlarında örgüden yapılmış ürünler görmek artık mümkündür. Sizler de dilediğiniz şekilde örgülerinizi örebilir ve aksesuar olarak kullanabilirsiniz.

İp bileklik nasıl örülür bunu merak eden kişiler artık örgüyü öğrendiklerinde diledikleri şekilde aksesuar olarak yapabilirler. Örgü örmek basit bir işlem olarak görülse de sırası ile ve doğru bir şekilde yapmanız önemlidir. Tek yapmanız gereken şey malzemelerinizi eksiksiz bir şekilde bulundurmaktır.

Malzemeleriniz eksiksiz ve tam olduğu sürece sizler bileklik örebilirsiniz. Saç örgüsü ya da mısır örgüsü şeklinde ipleri örerek bileğinize göre uyum sağlayabilirsiniz. Dilediğiniz renklerdeki iplerden örgüler yaparak el becerilerinizi de geliştirebilirsiniz.

ip-bileklik-nasil-orulur

İp Bileklik Nasıl Örülür?

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. İp Bileklik Nasıl Örülür? için yorumda bulun

    İp Bileklik Nasıl Örülür? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İp Bileklik Nasıl Örülür? için ilk yorumu yapabilirsin.