İple Bileklik – Takı Örülüşü Resimli Anlatımı


Evde İple Bileklik Yapımı – Kolay Takı Örülüşü Resimli Anlatımı

Sizlere bu yazımızda iple örülen takı bilekliklerinin nasıl örüldüğünü veya yapıldığını tarif edeceğiz. Detaylı bir şekilde sizde artık kendiniz için veya sevdikleriniz için iple bileklik ve takılar yapabileceksiniz. Sitemizde diğer takı yapımı ile ilgili çalışmaları takı tasarım kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Birbirinden güzel makrome bileklikler ve şık arkadaşlık bileklikleri yapımı ile ilgili birçok çalışma paylaştım. Bu yazımda evde iple bileklik yapımı ve kolay takı örülüşü ile ilgili resimli anlatım ve videolu anlatımlar paylaştım. Umarım hepsini beğenirsiniz.

Farklı renklerleki iplerle örülen takılar istenilirse daha fazla renkte iple de yapılabilmektedir. Takı çeşitleri, takı modelleri gibi daha birçok paylaşımı yine sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Daha çok gençlerin tercih ettiği ve günümüzde moda olan makrome ve ipler ile örülen takı bilezik yada bileklikler nasıl yapılır? hepsinin resimli açıklamalı modellerini sitemizde bulabilirsiniz. Anlatımlı videoları da mutlaka izleyin.

kolay-taki-bileklik-orulusu-1
kolay-taki-bileklik-or

Dört (4) adet farklı renkteki ipi aynı boyda kesin ve ucuna dağılmaması ve rahat örebilmeniz için düğüm atın. Resimlerde gösterildiği gibi kendi renklerinizle veya aynı renklerde yapıyorsanız, tarife uygun bir şekilde ilerleyin.

Resimlerdeki gibi yaptığınızda bilekliğiniz hazır olmuş olacak…

Farklı bileklik yapımı ile ilgili videolar :

 

 

Bracelet corde la fabrication de bijoux – rope bracelet jewelry making – Seil Armband Schmuck machen

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*