İPLE ÖRGÜ SAKSI ASKILIĞI YAPMAK


İple örgü saksı askılığı yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde kolayca yapabilirsiniz. Balkonunuza yapacağınız bu güzel kendin yap çalışmasını sevdiğiniz kişilere de yapıp hediye edebilirsiniz. Kolayca yapıp hemen kullanmaya da başlayabilirsiniz.

Değişik renkli iplerden sarkaç saksılıklar yapıp, balkonu veya bahçenizi çok güzelleştirebilirsiniz. Bu tür güzel çalışmaları daha önce de çoğu kez paylaşmıştık. Onlar da bu yazımın hemen altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz.

Kısa sürede yapıp fazlaca yaptığınız bu güzel çalışmayı satarak para da kazanabilirsiniz. Anlatımlı çalışma da takıldığınız bir yer olursa bize yazmanız yeterlidir. İple örgü saksılık yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı beğendiyseniz sosyal medya hesaplarınızda paylaşırsanız sevinirim. Kolay gelsin.

source : pinterest

iple-orgu-saksi-askiligi-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*