İple Zincirden Kolay Bileklik Yapmak

iple-zincirden-kolay-bileklik-yapmak-500x415

Evde kolay bileklik yapmak için yine bu yazımda sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım.

Evde bileklik yapmak isteyenler için daha önce de kolay anlatımlı birçok çalışmanın resimli anlatımı ve videolu anlatımlarını paylaşmıştım.

Sitemizde yer alan ” Takı Tasarım ” bölümüne bakarak tüm çalışmalara ulaşabilirsiniz. İple zincirden kolay bileklik yapmak isteyenler için bu yazımda paylaştığım resimli anlatımda da yine çok güzel ve pratik bir şekilde evde kolay takı yapmayı öğretecek bir anlatım paylaştım.

Aşamaları gösterilen resimlerde ki gibi sizde aynı takı çalışmasını kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu tür takı çalışmaları yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Yada elbiselerinize uyumlu takılar yapabilir ve kolay kombin yapma imkanına sahip olabilirsiniz. Şimdi sizleri zincirle ipten kolay bileklik yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

iple-zincirden-kolay-bileklik-yapmak

source : http://www.usefuldiy.com/pl/diy-pink-fashionable-bracelet/

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*