İPTEN ÖRGÜ BİLEKLİK NASIL YAPILIR


El yapımı ipten bileklik

Bileklik nasıl yapılır diyenler için hazırladığımız bu güzel çalışmayı zorlanmadan kısa süre içinde sizde yapmaya başlayabilirsiniz. Arkadaş bileklik modeli olarak yapıp kullanabilirsiniz. Satabilir ve güzel paralar kazanabilirsiniz. Kolay takı yapımı veya el yapımı bileklik modelleri bu aralar moda. Çünkü tercih ediliyor. Emek verilerek yapılmış.

Evde ipten bileklik yapmak isteyenler için çok değişik ve güzel bir çalışma paylaştım. Resimli anlatımından yararlanacağınız çalışmayı sizde evinizde zorlanmadan kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Evde ipten örgü bileklik nasıl yapılır diyenler için farklı ve güzel bir resimli anlatım paylaştım. Aşamaları uygulayarak sizde evde ipten örgü bileklik modeli yapabilirsiniz. Renkleri kendinize göre belirleyebilirsiniz.

Resimli anlatımda kırmızı ve mavi iplerden bileklik yapmak için örnek renkler kullanılmış. Siz isterseniz Türkiye bayrağının rengi olan kırmızı beyaz olarak da değiştirebilirsiniz.

Örgü tipini resimli anlatımdan öğrendikten sonra sırasıyla örgüden bileklik modeli çalışmasını kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

Evde kolay örgü bileklik yapmak için resimli anlatımdaki aşamalar hem kolay, hem de bilekliğin yapımı kolay olduğunu söyleyebiliriz. Şimdi sizleri iple örgüden bileklik yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

ipten-orgu-bileklik-nasil-yapilir
İPTEN ÖRGÜ BİLEKLİK NASIL YAPILIR

source : http://www.repiny.com/pin-7361.html

3 Comments on İPTEN ÖRGÜ BİLEKLİK NASIL YAPILIR

  1. Seher hanımcım MAKROME İPİ diye geçiyor. incik boncuk satılan yerlerden temin edebilirsin. kolay gelsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*