İPTEN ÖRGÜ KOLYE YAPMAK


İpten örgü kolye yapmak isteyenler olabilir diye bu güzel kendin yap çalışmasını paylaştım. Nasıl yapıldığı an be an gösterilmemiş. Ancak ipten örgü gerdanlık yapmak isteyenler için fikir oluşturması için paylaşmak istedim. Anlatımlı örgü kolye çalışmasını sizde yapıp kullanabilirsiniz.

Kolay yapılan örgü gerdanlık çalışmaları sayesinde sizde çok güzel takılar yapabilirsiniz. İp olarak renk seçimi uygulayarak değişik tonlarda harika gerdanlıklar da üretebilirsiniz. Yapımı zor olmayan takı çalışmasını kendinize göre geliştirip, daha değişik şekillerde de üretebilirsiniz.

Kolay örgü gerdanlık yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay takı çalışmasını sizde mutlaka boş bir zamanınızda denemelisiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

ipten-orgu-kolye-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*