İpten Örgü Saç Bandı Yapmak

Evden örgü saç bandı yapmak için paylaştığım bu güzel resimli anlatım sayesinde sizde evde ipten harika çalışmalar yapabileceksiniz. Evde örgü saç bandı yapımı için eski penyeyi kullanabiliyorsunuz. İpten de yapabiliyorsunuz. İpten örgü saç bandı yapabilirsiniz. Hatta ipten örgü bileklik modeli yapabilir ve kullanabilirsiniz. Sitemizde yer alan takı tasarım bölümünde benzer çalışmaları sürekli olarak paylaşıyorum.

Bu yazımda paylaştığım örgü takı çalışması sayesinde sizde çok güzel ipten örgü bandana yapabileceksiniz. İp olarak farklı malzeme kullanabilirsiniz. Eğer yapacağınız ipi bulamıyorsanız, eski penyeden parça kumaşlar keserek onu ip olarak da kullanabilirsiniz. Fakat bu çalışma ipten yapılıyor. İpi incik boncuk satan dükkanlardan temin edebilirsiniz. Evde ipten örgü saç bandı yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

ipten-orgu-sac-bandi-yapmak

Bu güzel ve enfes çalışmayı örgü bileklik yapımında da kullanabilirsiniz. Aynı mantık ile yapılan bu güzel çalışma sayesinde sizde ipten örgü kolye yapabilir veya ipten örgü bileklikler yapabilirsiniz. Evde kolay yapılan örgü çalışmalarına örnek olarak bu güzel çalışmayı kendinize göre farklı şekillerde de kullanabilirsiniz. Yapımı adım adım gösteriliyor.

Resimli anlatımda tüm adımları tek tek takip ederek sizde ipten örgü bileklik yapabilir ve kullanabilirsiniz. Bu çalışmada yapılan çalışma saç bandanası olarak kullanılmış. Siz ister kolye isterseniz de bileklik olarak da yapmayı düşünebilirsiniz. Evde ipten örgü saç bandı yapmak için paylaştığım diğer çalışmalara hemen bu yazımın altındaki benzer yazılar bölümünden ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : https://presserfoot.blogspot.com/2011/03/tutorial-diy-nautical-headband.html

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. İpten Örgü Saç Bandı Yapmak için yorumda bulun

    İpten Örgü Saç Bandı Yapmak için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İpten Örgü Saç Bandı Yapmak için ilk yorumu yapabilirsin.