Kamu İşçi Alımı 3 İlde! KPSS ŞARTSIZ 24 KİŞİYİ İŞE ALIYORUZ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Kamu İşçi Alımı 3 İlde! KPSS ŞARTSIZ 24 KİŞİYİ İŞE ALIYORUZ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
KPSS ŞARTSIZ 24 KİŞİYİ İŞE ALIYORUZ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ! Kamu İşçi Alımı 3 İlde

Kamu İşçi Alımı 3 İlde! KPSS ŞARTSIZ 24 KİŞİYİ İŞE ALIYORUZ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

KPSS'siz kamu iş ilanları kapsamında 3 farklı ilde 24 personel alımı yapılmakta. İşçi, şoför, mühendis ve tekniker pozisyonları için detaylı bilgilendirme. KPSS'siz kamu iş ilanlarıyla birçok kişiye iş kapısı açılıyor. 18-50 yaş arasındaki adayların başvurabileceği bu ilanlar, işçi, şoför, mühendis, tekniker ve operatör alımlarını kapsıyor.

Manisa Belediyesi İş İlanları. Manisa'da, 9622.02 meslek kodu için 6 beden işçisi alınacak. Başvuru için. T.C. vatandaşı olmak. Askerlikten muaf ya da tamamlamış olmak. Sabıka kaydı bulunmamak. 50 yaşından gün almamış olmak.

Sağlık sorunu olmamak. Manisa'da ikamet ediyor olmak. Başvuru Tarihi: 17-19 Ekim 2023. CV MANİSA BEL TR adresinden başvuru yapabilirsiniz. Sarıgöl Belediyesi Personel Alımı. Sarıgöl Belediyesi bünyesine.

Beko - Loder Operatörü (1 kişi) İnşaat İşçisi (6 kişi) Kamyon Şoförü (2 kişi) Harita Teknikeri (1 kişi) Başvurular 17 Ekim 2023'e kadar Cumhuriyet Mh. İstiklal Caddesi No:1 Sarıgöl / Manisa adresine yapılacaktır.

Yeşilyurt Belediyesi'nde, alanda deneyimli 3 inşaat mühendisi alınacaktır. Başvurular 17 Ekim 2023'e kadar Yakınca Mah. Alparslan Türkeş Bulvarı Yeşil İnci Evleri 1 No:101/B Yeşilyurt Malatya adresine yapılmalıdır. Kuşadası Belediyesi, 5 beden işçisi alımı gerçekleştirecek.

Son başvuru tarihi 18 Ekim 2023. Başvurular Cumhuriyet Mahallesi İsmet İnönü Bulvarı Ege İşhanı Apt. No:83/12 Kuşadası Aydın adresine yapılmalıdır. Bu fırsatları değerlendirmek ve kamu sektöründe kariyer yapmak isteyenler için benzersiz bir fırsat sunuluyor. Başvurularınızı belirtilen tarihler arasında gerçekleştirin ve şansınızı deneyin.