Kamu işçi alımı 24 kişiyi İŞKUR ile yeni işe alacağız! TCDD

Kamu işçi alımı 24 kişiyi İŞKUR ile yeni işe alacağız! TCDD
TCDD! Kamu işçi alımı 24 kişiyi İŞKUR ile yeni işe alacağız

Kamu işçi alımı 24 kişiyi İŞKUR ile yeni işe alacağız! TCDD

TCDD, 24 farklı kadroda kamu işçi alımı yapacak. İşte TCDD Kamu İşçi Alımı detayları ve başvuru süreci hakkında bilmeniz gerekenler.

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) tarafından yapılan resmi açıklamaya göre, 24 farklı kadro ve pozisyonda kamu işçi alımı gerçekleştirilecek.

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlara göre TCDD, 10 farklı şehirdeki birimlerine yeni işçiler alacak. İlgili TCDD Kamu İşçi Alımı ilanları, KPSS 60 taban puan şartı ile en az önlisans mezunu adaylardan başvuruları kabul edecek.

İŞKUR iş ilan numaralarına göre farklı şehirlerde ve farklı pozisyonlarda alınacak olan işçilerin detayları şu şekildedir:

Sivas, Kars ve Mersin'de Alıştırıcı-Montör (İçten Ateşlemeli Motorlar) (Deniz ve Uçak Motorları Hariç) alımı.

İstanbul, Malatya ve Konya'da İşletme Elektrik Bakım Yardımcısı alımı, Ankara ve Malatya'da Makine Montaj İşçisi alımı.

İstanbul, İzmir, Balıkesir, Sivas, Karaman ve Afyonkarahisar'da Nezaretçi ve Ustabaşı (Makine ve Metal Mamuller İmalatı) alımı, Kaynakçı (Oksijen ve Elektrik) alımı.

Başvurular, 23 Ekim 2023 tarihinden itibaren kabul edilecek ve son başvuru tarihi 27 Ekim 2023 olarak belirlenmiştir. Adaylar başvurularını İŞKUR e - şube aracılığı ile online olarak gerçekleştirebilirler.

TCDD Kamu İşçi Alımı ile ilgili detaylı bilgilere ve başvuru sürecine dair tüm bilgilere İŞKUR’un resmi web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Farklı pozisyonlarda ve farklı şehirlerdeki TCDD birimlerinde istihdam edilecek olan kamu işçileri, demiryolu sektöründe kariyer yapma fırsatı yakalayacaklar.

Başvuru koşullarını ve ilan detaylarını dikkatlice inceleyerek, belirtilen tarihler arasında başvurularınızı tamamlayabilirsiniz.