40 yaş Üstüne İş Vereceğiz! Park Bahçeler Müdürlüğü

40 yaş Üstüne İş Vereceğiz! Park Bahçeler Müdürlüğü
Park ve Bahçeler Müdürlüğü, lise mezunu adaylardan 40 yaş üstü personel alımı yapacak. İşte başvuru şartları ve tarihleri.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığıyla yeni bir personel alımı ilanı yayımladı. Bu ilanla, 40 yaş üstü adaylara iş fırsatı sunuluyor. İşte bu alım fırsatıyla ilgili detaylar:

İŞKUR Personel Alımı İlanları

Park ve Bahçeler Müdürlüğü, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere personel alımı yapmaya hazırlanıyor. Bu alımlar, aşçı kadrosunda gerçekleşecek ve kadın ve erkek adaylar başvurabilecekler.

Lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar, belirtilen şartları sağladıkları takdirde başvuru yapabilecekler.

Kamu Personeli Alımı Müracaat Şartları Nelerdir?

Başvuru yapacak adayların aşağıdaki şartları taşıması gerekmektedir:

  • En az orta öğretim mezunu olmak ve ilanın yayın tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış ve 41 yaşından gün almamış olmak,
  • Kamu haklarından mahrum bırakılmamış olmak ve hijyen eğitimi sertifikası veya yeterlilik belgesine sahip olmak,
  • Aşçı kadrosunda çalışmaya engel sağlık sorunu olmamak ve vardiyalı çalışma düzenine uygun olmak,
  • İş güvenliği ve işçi sağlığı belgesine sahip olmak ve Millî Eğitim Bakanlığı tarafından aşçı çırağı belgesine sahip olmak,
  • Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olması,
  • Sosyal Güvenlik Kurumları tarafından yaşlılık, emeklilik veya malullük aylığından faydalanamıyor olmak.

Başvuru Süreci ve Tarihleri

Başvurular, 31 Ağustos 2023 ile 4 Eylül 2023 tarihleri arasında kabul edilecektir. Başvurularınızı İŞKUR'un online işçi alınması sitesi üzerinden veya hizmet noktalarından şahsen gerçekleştirebilirsiniz. İŞKUR iş ilan numarası: 00007760389

Bu önemli fırsatı kaçırmamak için başvuru şartlarını gözden geçirip, belirtilen tarihler arasında başvurunuzu yapmayı unutmayın. Park ve Bahçeler Müdürlüğü, 40 yaş üstü adayları iş dünyasına katılmaya davet ediyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Makalepark.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.