Adalet Bakanlığı'nda iş ilanları açıldı! İşte başvuru şartları!

Adalet Bakanlığı'nda iş ilanları açıldı! İşte başvuru şartları!
Adalet Bakanlığı'nda iş ilanları açıldı! İşte başvuru şartları!

Adalet Bakanlığı'nda Sözleşmeli Personel Alımı

İş İmkanı Kapınızı Çalıyor! Adalet Bakanlığı'na 64 Sözleşmeli Personel Aranıyor!

Adalet Bakanlığı, Bilgi İşlem Genel Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere 14 mühendis, 32 bilişim personeli ve 18 çözümleyici kadrosunda toplam 64 sözleşmeli personel alımı yapacak. İşte başvuru tarihleri ve şartları!

Başvuru Şartları

Mühendis kadrosuna başvuruda bulunacak adayların 2022 KPSS (B) Grubu P3 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. Diğer adaylardan ise KPSS B Grubu P3 puanı ve Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS) puanı istenmektedir.

adalet-bakanliginda-is-ilanlari-acildi-iste-basvuru-sartlari.png

Başvuru Süreci

Başvurular, 20 Eylül ile 4 Ekim tarihleri arasında e-Devlet üzerinden gerçekleştirilecektir. Başvuru şartlarını sağlayan adaylar, sözlü sınavda gösterdikleri başarıya göre işe alınacaklardır.

Adalet Bakanlığı'nın bu sözleşmeli personel alımı fırsatı, iş arayanlar için büyük bir fırsat sunuyor. Başvuru sürecini takip etmeyi unutmayın ve kariyerinizde yeni bir adım atma şansını kaçırmayın!

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Makalepark.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.