AFAD Sözleşmeli Personel Alımı Sözlü Mülakat Tarihleri Belli Oldu: İşte O Tarih

AFAD Sözleşmeli Personel Alımı Sözlü Mülakat Tarihleri Belli Oldu: İşte O Tarih
AFAD sözleşmeli personel alımı sözlü sınav ne zaman diye merak edenler için o tarihler belli oldu. İşte dört gözle beklenen AFAD personel alımı mülakat tarihleri!

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı, sözleşmeli personel alımı başvurularını geçtiğimiz günlerde tamamladı. Şimdi ise mülakat tarihleri belli oldu. İşte AFAD sözleşmeli personel alımı mülakat tarihleri ve bilmek isteyeceğiniz diğer bilgiler!

AFAD Sözlü Sınav Tarihleri Açıklandı

afad-sozlu-sinav-tarihleri-aciklandi.jpg

AFAD, sözleşmeli personel alımı kapsamında yapılan başvurular sonucunda mülakat tarihlerini açıkladı.

Sözlü sınavlar 23 Ekim-03 Kasım 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Başkanlık merkezi olan Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'nın adresi, sınavın yapılacağı yer olarak belirlendi.

Adaylar, sınav bilgilerini "Kariyer Kapısı" isealimkariyerkapisicbikogovtr üzerinden 10 Ekim 2023 Salı günü saat 11:00'den itibaren görüntüleyebilecektir.

Sınav Yeri ve Kimlik Belgeleri

  • Adaylar, sözlü sınavın yapılacağı tarihe en az yarım saat önce sınav yerinde hazır bulunmalıdır.
  • Sınav gününde geçerli kimlik belgelerini yanlarında bulundurmalıdır.
  • Kabul edilen kimlik belgeleri arasında nüfus cüzdanı, T.C. Kimlik Kartı, sürücü belgesi veya geçerliliği devam eden pasaport yer almaktadır.
  • Kabul edilen kimlik belgesini ibraz edemeyen adaylar sınava alınmayacak ve bu adaylar konu ile ilgili olarak herhangi bir hak talebinde bulunamayacaktır.
  • AFAD sözleşmeli personel alımı başvuru sahipleri, sınav tarihlerine ve yere dikkat ederek hazırlıklarını tamamlamalı ve gereken belgeleri yanlarında bulundurmalıdır.