AKBANK Personel Alımı! Akbank 3 Branştan Personel Alacağız DEDİ

AKBANK Personel Alımı! Akbank 3 Branştan Personel Alacağız DEDİ
Akbank 3 Branştan Personel Alacağız DEDİ! AKBANK Personel Alımı

AKBANK Personel Alımı! Akbank 3 Branştan Personel Alacağız DEDİ

Akbank, 3 branşta personel alımı yapıyor. Farklı pozisyonlar için online başvuru süreci devam ediyor. Tüm detaylar ve başvuru bilgisi. Akbank, kariyer yolculuğunuzu birlikte planlamak üzere yeni personel alım ilanlarını duyurdu.

Banka sektöründe kariyer yapmayı hedefleyenler için tam zamanlı ve yarı zamanlı fırsatlar sunulmaktadır. Akbank'ın çeşitli şubelerinde görevlendirilmek üzere yapılan bu alımların detaylarına şimdi göz atalım. Üniversitelerin lisans programlarından mezun.

TOEFL sınavından en az 75 puan almış. Sorumluluk bilinci yüksek kişiler. Istatistiksel analiz konusunda deneyimli. Veri yapıları ve veri tabanı mimarileri hakkında bilgili. Bilgisayar, yazılım, elektrik ve elektronik mühendisliği gibi bölümlerden mezun.

Banka, engelli adaylardan personel alımı gerçekleştirecektir. Öğrenci, yeni mezun veya belli günlerde çalışabilecek profesyoneller.

Akbank'ın yayınladığı personel alım ilanlarına başvurular devam etmektedir. Adayların 31 Aralık 2023 tarihine kadar online başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvurular sadece online olarak kabul edilecektir.