Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Duyurdu! KPSS 50 Puanla Personel Alacağız

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Duyurdu! KPSS 50 Puanla Personel Alacağız
Onyedi Eylül Üniversitesi'nin 2023 personel alımı ilanı! KPSS 50 puanla lise mezunu olarak nasıl başvurabilirsiniz? Başvuru şartları ve tarihleri burada!

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi, son resmi gazete ilanıyla yeni personel alımı yapma kararı aldı. Peki, hangi kadrolarda alım yapılacak ve kimler başvurabilir? İşte detaylar:

Üniversite İş İlanları

Onyedi Eylül Üniversitesi, lise, önlisans ve lisans mezunu adaylardan personel alımı yapacağını açıkladı. Başvurmak için KPSS 50 taban puan şartı aranacak. İşte ayrıntılar:

  • Lise mezunları için P-94 puan türünde en az 50 puan
  • Önlisans mezunları için P-93 puan türünde en az 50 puan

Personel Alımı Başvuru Şartları

Adayların başvurabileceği pozisyonlar ve şartlar şu şekilde:

1 Temizlik Personeli Alımı: Lise mezunu ve bahçıvanlık veya peyzaj alanında deneyime sahip erkek adaylar aranıyor. Ayrıca B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve vardiyalı çalışmaya uyum sağlayabilmek gerekmektedir.

3 Koruma ve Güvenlik Görevlisi Alımı: Önlisans mezunu ve özel güvenlik veya ceza infaz hizmetleri alanlarında eğitim almış adaylar arasından seçilecek. Ayrıca özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak, engel hastalığı bulunmamak ve vardiyalı çalışmaya uygun olmak şartı aranır.

1 Büro Personeli Alımı: Lise düzeyinde laboratuvar hizmetleri, tıp sekreterliği veya sağlık hizmetleri sekreterliği bölümünden mezun adaylardan alım yapılacaktır. Ayrıca laboratuvar uygulamaları ve yönetimi ile ilgili eğitim sertifikasına ve etik eğitim sertifikasına sahip olmak gerekmektedir.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Başvurular, 1 Eylül 2023 ile 15 Eylül 2023 tarihleri ​​arasında elektronik olarak kabul edilecektir.

Başvurularınızı Onyedi Eylül Üniversitesi'nin resmi internet sitesi üzerinden online platformda yapmalısınız. İşte fırsatı kaçırmamak için gerekli adımlar!

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Makalepark.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.