BANKA MEMURU ALIMI YENİ! Ziraat Katılım Bankası 412 kişi ALACAK

BANKA MEMURU ALIMI YENİ! Ziraat Katılım Bankası 412 kişi ALACAK
Ziraat Katılım Bankası 412 kişi ALACAK! BANKA MEMURU ALIMI YENİ

BANKA MEMURU ALIMI YENİ! Ziraat Katılım Bankası 412 kişi ALACAK

Ziraat Katılım Bankası Banka Memuru Alımı

Ziraat Katılım Bankası, resmi kariyer platformu üzerinden duyurduğu ilanla, 3 farklı branşta toplamda 412 banka memuru alımı yapacağını açıkladı.

Farklı kadro ve pozisyonlarda gerçekleştirilecek olan bu alım, Türkiye'nin dört bir yanındaki şehirlerde yapılacaktır.

Ziraat Katılım Bankası bünyesinde istihdam edilmek üzere toplamda 412 pozisyon için alım yapılacak.

Banka tarafından yayımlanan ilana göre 250 servis görevlisi, 150 uzman yardımcısı ve 12 müfettiş yardımcısı alınacaktır. Alım yapılacak şehirler ve genel başvuru şartları kamupersonelialim.com platformunda detaylı olarak sunulmuştur.

Alım yapılacak şehirler arasında Kütahya, Bursa, Malatya, Çanakkale, Manisa, Denizli, Mersin, Diyarbakır, Nevşehir, Erzincan, Niğde, Eskişehir, Sakarya, Gaziantep, Samsun, Giresun, Siirt, Isparta,

Tekirdağ, İstanbul, Afyonkarahisar, Kahramanmaraş, Aksaray, Kayseri, Ankara, Kırıkkale, Antalya, Kocaeli, Aydın, Konya, Batman, İzmir, Van ve Trabzon bulunmaktadır. Servis görevlisi alımı genel olarak bu şehirlerde, müfettiş yardımcısı ve uzman yardımcısı alımı ise İstanbul şubelerinde gerçekleştirilecektir.

Ziraat Katılım Bankası tarafından yayımlanan ilana başvurular 24 Ekim 2023 tarihinde başlamış ve 10 Kasım 2023 tarihinde sona erecektir.

Adaylar, başvurularını bankanın resmi kariyer internet sitesi üzerinden online olarak gerçekleştirebilirler.

Online başvuru dışında şahsen veya posta yoluyla yapılan başvurular değerlendirilmeye alınmayacaktır.

Başvuru sırasında adayların yalnızca bir kadroya başvuru yapmaları gerekmekte, birden fazla kadroya başvuru durumunda değerlendirme sürecine kabul edilmeyeceklerdir.

Servis görevlisi kadrosuna alınacak personeller, 3 Aralık 2023 tarihinde 5 farklı merkezde gerçekleşecek yazılı ve sözlü sınav sonucuna göre belirlenecektir. Yerel personel olarak istihdam edilecek adayların atandıkları şubede en az 3 yıl görev yapma zorunluluğu bulunmaktadır.

Müfettiş yardımcısı ve uzman yardımcısı kadrolarına alınacak personeller ise banka tarafından 3 Aralık 2023 tarihinde 3 merkezde yapılacak sınav sonucuna göre belirlenecektir.

Başvuru sırasında adayların mezuniyet alanlarına göre idari veya mühendislik alanını tercih etmeleri beklenmektedir.