Bankaya 250 kişi ALACAĞIZ! ZİRAAT KATILIM BANKASI

Bankaya 250 kişi ALACAĞIZ! ZİRAAT KATILIM BANKASI
ZİRAAT KATILIM BANKASI! Bankaya 250 kişi ALACAĞIZ

Bankaya 250 kişi ALACAĞIZ! ZİRAAT KATILIM BANKASI

Ziraat Katılım Bankası, 250 servis görevlisi alımı yapacak. Başvurular 24 Ekim - 10 Kasım 2023 arasında. İstanbul Üniversitesi işbirliği ile gerçekleştirilecek yazılı sınava dair detaylar ve pozisyonun gereklilikleri bu içerikte ele alınmaktadır. Ziraat Katılım Bankası, 250 servis görevlisi pozisyonu için alım gerçekleştirecek.

Son başvuru tarihi 10 Kasım 2023. Adaylar, başvurularını İstanbul Üniversitesi'nin resmi web sitesi üzerinden yapacaklar.

Servis görevlisi pozisyonu, banka ürünlerinin tanıtım, satış ve operasyon işlemlerini yürütecek personelleri kapsıyor. Adaylar, sınav sürecini başarı ile tamamladıktan sonra bankanın Türkiye genelindeki şubelerinde görevlendirilecekler.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 01.01.1994 ve sonrası doğumlu olmak, Bankacılık sektöründe çalışmasına engel bir durumu olmamak, Askerlik görevini tamamlamış veya erteletmiş olmak (erkek adaylar için), Yazılı sınav için belirlenen bölümlerden mezun olmak veya son sınıf öğrencisi olmak.

Ziraat Katılım Bankası işe alım süreci, yazılı sınav ve mülakat aşamalarını içermektedir. Yazılı sınav, 03 Aralık 2023 tarihinde İstanbul Üniversitesi işbirliği ile gerçekleştirilecek.

Sınav, çoktan seçmeli test şeklinde yapılacak. Adaylar, sınavda başarılı sayılabilmek için her bölümden en az %50 doğru cevap vermek ve 60 ve üstü puan almak zorundalar.

Yazılı sınavı başarıyla tamamlayan adaylar, mülakat sürecine dahil edilecekler. Mülakat sonuçları, bankanın resmi web sitesi üzerinden duyurulacak.

Ziraat Katılım Bankası'nın resmi web sitesi ve İstanbul Üniversitesi'nin sınav hizmetleri web sitesi, adaylar için detaylı bilgi ve güncellemeler sunuyor.

Adaylar, başvuru süreci ve sınav detayları hakkında daha fazla bilgi almak için bu platformları ziyaret edebilirler.

Kaynak: isealimkariyerkapisi