Bartın Üniversitesi öğretim üyesi alım i̇lanını i̇ptal edildi!

Bartın Üniversitesi  öğretim üyesi alım i̇lanını i̇ptal edildi!
Bartın Üniversitesi öğretim üyesi alım i̇lanını i̇ptal edildi!

Bartın Üniversitesi Rektörlüğü, 11 Eylül 2023 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan 2023/02 numaralı öğretim üyesi alım ilanının iptal edildiğini duyurdu. Bu önemli karar, özellikle Çocuk Gelişimi ve Gençlik Hizmetleri alanında bir akademik kariyer hedefleyen adayları yakından ilgilendiriyor.

bartin-universitesi-ogretim-uyesi-alim-ilanini-iptal-edildi.jpg

Hangi Alanda İptal Edildi?

İptal edilen ilan, Bartın Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu bünyesinde bulunan Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri bölümü için açılmıştı. İlgili kadro için doktor öğretim üyeleri aranıyordu ve toplamda bir adet boş kadro bulunuyordu.

Adaylarda aranan şartlar arasında, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi, Okul Öncesi Eğitimi, Özel Eğitim veya Engelli Çalışmaları alanlarında doktora yapmış olma koşulu bulunmaktaydı. Ayrıca, son üç (3) takvim yılı içinde Web of Science (SCI, SCI-Expanded, SSCI, AHCI, ESCI) kapsamındaki dergilerde yayımlanmış en az bir (1) makaleye sahip olma şartı da aranmaktaydı.

Bartın Üniversitesi, ilanın iptal edildiği konusunda adayları bilgilendirdi ve başvuru süreçlerinin sonlandığını duyurdu. İlgilenen adayların, üniversitenin resmi web sitesini ziyaret ederek güncel duyuruları takip etmeleri önerilmektedir.

Neden İptal Edildi?

Öğretim üyesi alım ilanının iptali, üniversite bünyesindeki akademik ihtiyaçların gözden geçirilmesi sonucunda alınmış bir karardır. İptal hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için üniversitenin resmi iletişim kanallarından destek alabilirsiniz.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Makalepark.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.