BELEDİYE BAŞKANLIĞI YENİ ALIMLA! 10 kişiyi ZABITA Olarak İşe ALACAĞIZ

BELEDİYE BAŞKANLIĞI YENİ ALIMLA! 10 kişiyi ZABITA Olarak İşe ALACAĞIZ
10 kişiyi ZABITA Olarak İşe ALACAĞIZ! BELEDİYE BAŞKANLIĞI YENİ ALIMLA

BELEDİYE BAŞKANLIĞI YENİ ALIM! 10 kişiyi ZABITA Olarak İşe ALACAĞIZ

Kadıköy Belediyesi, 10 zabıta memuru alımı yapacak. 2022 KPSS puanına göre seçim yapılacak. Başvuru detayları, kriterler ve tarihleri makalemizde. Kadıköy, İstanbul'un en hareketli ilçelerinden biridir ve belediyesi, bünyesine katmak üzere 10 yeni zabıta memuru arıyor.

Hem kadın hem de erkek adayların bu alıma başvurabileceği, Türkiye'nin dört bir yanından kabul edilecek başvurular için özel bir ikametgâh şartı yok.

Alınacak personel, GİH hizmet sınıfının 7. ve 9. derece kadrolarında görevlendirilecek. Kadıköy Belediyesi'nden gelen duyuruya göre, alım şartları şu şekilde belirlendi:

Ön lisans mezunlarından 5 zabıta memuru için belirlenen bölümler: adalet, yerel yönetimler, çevre sağlığı, çevre koruma ve kontrol, çevre temizliği ve denetimi, halkla ilişkiler ve tanıtım, gıda kalite kontrolü ve analizi veya gıda teknolojisi.

Lisans mezunlarından 5 zabıta memuru için belirlenen bölümler: maliye, işletme, iktisat, yerel yönetimler, kamu yönetimi, uluslararası ilişkiler, siyaset bilimi ve kamu yönetimi, bilgi ve belge yönetimi, yönetim bilişim sistemleri, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri.

2022 KPSS'ye girmiş olan adaylar için belirlenen puan şartları bulunmaktadır. Ön lisans mezunları için P-93 ve lisans mezunları için P-3 puan türünden alınan en az 70 puan ile başvuru yapabilirsiniz.

Kadıköy Belediyesi'ne başvurular, 4 Aralık 2023 tarihinde başlayacak ve 7 Aralık 2023'te sona erecektir. Başvuruların adresi: Hasanpaşa Mahallesi Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:2 Kadıköy-İstanbul'da yer alan Belediye Başkanlığı'na şahsen yapılacaktır.