BELEDİYE İDARESİ Kamu Personel Alımı! İŞKUR 31 Kadrolu Personel Alımını Başlattık

BELEDİYE İDARESİ Kamu Personel Alımı! İŞKUR 31 Kadrolu Personel Alımını Başlattık
İŞKUR 31 Kadrolu Personel Alımını Başlattık! BELEDİYE İDARESİ Kamu Personel Alımı

BELEDİYE İDARESİ Kamu Personel Alımı! İŞKUR 31 Kadrolu Personel Alımını Başlattık

İŞKUR büyükşehir belediyesi iş ilanları ile ilkokul, lise ve lisans mezunları için 31 kadrolu personel alımı yapıyor. Başvuru detayları ve şartları burada. İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İŞKUR üzerinden 31 kadrolu personel alımını duyurdu.

Peki, bu fırsattan yararlanabilmek için hangi kriterlere uygun olmalıyız? Büyükşehir Belediyesi, çeşitli eğitim seviyelerindeki bireyleri işe almayı planlıyor. İlkokul, lise ve lisans mezunları başvuruda bulunabilir. KPSS şartı aranmamakla birlikte, bazı pozisyonlar için belirli deneyim ve belgelere ihtiyaç duyulabilir.

Üniversitelerin BESYO veya Spor Fakülteleri'nden mezun ya da öğrenci olmak. Antrenörlük belgesine sahip olmak avantaj sağlar. Lise mezunu olunması gerekiyor. Deneyim sahibi olmak tercih sebebidir. En az ilkokul mezunu olmak. Yine, deneyim avantajdır.

Mülakatlar İBB Ek Hizmet Binası 5. Kat adresinde gerçekleştirilecek. İş yerinin adresi ise Fatih, İstanbul'da, Kaleboyu Caddesi'ndedir. Haftada toplam 45 saat çalışma süresi belirlenmiştir. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin bu ilanına başvurular, 1 Ekim 2023 ile 25 Ekim 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Başvurular için İBB'nin resmi web sayfasından özgeçmiş gönderme yöntemi ile başvuru yapılabilir. Kamu ve İŞKUR alımları hakkında daha fazla bilgi almak için web sitemizi takip edebilirsiniz.