TEMİLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ işçi alımı! Belediye Kamu İşçi Alımı Yapacak

TEMİLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ işçi alımı! Belediye Kamu İşçi Alımı Yapacak
Belediye Kamu İşçi Alımı Yapacak! TEMİLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ işçi alımı

TEMİLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ işçi alımı! Belediye Kamu İşçi Alımı Yapacak

BELEDİYE Temizlik İşleri Müdürlüğü, daimî kadroda KPSS şartsız işçi alımı yapıyor. Başvuru detayları, süreç ve kritik tarihler bu içeriğimizde.

Kamuya işçi alımıyla ilgili son dönemin popüler konularından biri haline gelen Belediye temizlik işleri Müdürlüğü'nden önemli bir açıklama geldi.

Bu açıklama ile KPSS şartı olmadan daimî kadroda işçi alımı yapılacağı, kadın-erkek tüm adayların başvuru yapabileceği duyuruldu. Greyder operatörü kadrosu için en az 3 yıl mesleki deneyim.

45 yaşını geçmemiş olmak. G sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak. Vardiyalı çalışma saatlerine ve uzun iş süreçlerine engel bir sağlık durumunun olmaması.

26 Ekim 2023'te Belediye merkez hizmet binasında yapılacak olan noter kura çekimi ile personellerin kimler olacağı belirlenecek.

Bu kuraya alınacak personel sayısının dört katı kadar aday kabul edilecek. Kura sonucunda seçilen adayları sınav süreci bekliyor olacak.

Başvuru süreci hakkında da önemli bilgiler paylaşıldı. Bodrum Belediye başkanlığı temizlik İşleri müdürlüğü tarafından yayımlanan ilana başvurular 13 Ekim'de başladı.

Tüm başvurular 17 Ekim 2023 tarihine kadar İŞKUR üzerinden iş ilan numarası 00007856987 ile gerçekleştirilecek. Başvuru için adayların Muğla'da ikamet ediyor olmaları ve yukarıda belirtilen kriterlere uymaları gerekiyor.