BELEDİYE KAMU İŞÇİSİ ALIMI! 5 kişiyi Memur Olarak Alım Yapacağız

BELEDİYE KAMU İŞÇİSİ ALIMI! 5 kişiyi Memur Olarak Alım Yapacağız
5 kişiyi Memur Olarak Alım Yapacağız! BELEDİYE KAMU İŞÇİSİ ALIMI

BELEDİYE KAMU İŞÇİSİ ALIMI! 5 kişiyi Memur Olarak Alım Yapacağız

5 belediye tarafından kamu personeli, işçi ve memur alımı yapılacağını duyurdu. İşte alım yapılacak belediyeler ve başvuru detayları. Belediyelerde çeşitli pozisyonlara kamu personeli, işçi ve memur alımı için ilanlar yayımlandı.

Bu alımların bazıları mülakatla, bazıları ise noter kura yöntemiyle gerçekleştirilecek. İşte belediyelerin yayımladığı ilanların detayları. 40 zabıta memuru ve 69 itfaiye alımı yapılacak.

Başvuru tarihi: 27 Kasım - 1 Aralık 2023. En az lise mezunu adaylar başvurabilecek. Veri hazırlama ve kontrol işletmeni alımı yapılacak. KPSS P-3 puan türünde en az 80 taban puan şartı. Başvurular 27 Kasım 2023'te başlayacak.

Aralık Belediye Başkanlığı büro işçisi alımı yapmaktadır. İlgili ilan en az ilkokul mezunu adaylara yönelik olup, KPSS şartsız alım yapılacak. Aday seçimi kura yöntemiyle belirlenecek. Yağlıdere Belediye Başkanlığı, operatör alımı yapacağını duyurdu.

Adaylarda 5 yıl mesleki deneyim ve G sınıfı sürücü belgesi aranıyor. Başvurular 17 Ekim 2023'te başladı. Cide Belediye Başkanlığı veteriner sağlık teknikeri ve veteriner hekim alımı gerçekleştirecek.

Bu alım için KPSS 60 taban puan şartı bulunmakta ve son başvuru tarihi 20 Ekim 2023 olarak belirlenmiştir.