BELEDİYE! KPSS istenmeyen 51 kişi işe alınacak Kamu işçi alımı

BELEDİYE! KPSS istenmeyen 51 kişi işe alınacak Kamu işçi alımı
KPSS istenmeyen 51 kişi işe alınacak Kamu işçi alımı! BELEDİYE

BELEDİYE! KPSS istenmeyen 51 kişi işe alınacak Kamu işçi alımı

KPSS'siz belediye işçi ve şoför alımı! 51 işçi pozisyonu için başvurular başladı. İşte başvuru şartları, süreleri ve ilan detayları. Belediyeler, KPSS’siz olarak iki şehir üzerinden beden işçisi ve şoför pozisyonları için toplamda 51 personel alımı gerçekleştirecek.

İş ilanları hem daimi hem de geçici kadrolar için yayımlandı. 50 beden işçisi alınacak. Türk vatandaşı olmak. Kamu haklarından mahrum olmamak. Askerlikle ilişiği olmamak. Bedensel ya da akıl hastalığı bulunmamak.

Açık alanda temizlik işlerinde deneyimli olmak. Sağlık problemi olmadan mesleğini icra edebilmek. Analitik düşünme, problem çözme yeteneği ve takım çalışmasına yatkınlık. Yöneticisinin verdiği görevleri eksiksiz yerine getirebilmek.

Adli sicil kaydının bulunmamak. Son başvuru: 20 Ekim 2023, Savaş Mah. Sehitpamir Cad. 4 No.lu Belediye İş Hanı No:40 K.3 D:14 İskenderun Hatay.

Mülakata katılacak adaylar için bilgilendirme, İSKENT ilan Panosunda yapılacak. 1 daimi şoför alınacak. Lise mezunu, İşsiz ve İŞKUR'da kayıtlı olmak.

Erkek adaylar tercih edilecektir. 18-40 yaş arası adaylar kabul edilecek. İşçi, gerek görüldüğünde farklı görevlerde de çalıştırılabilecek. Başvuru için gerekli belgeler: İş kurumu kayıt belgesi, nüfus cüzdanı fotokopisi, öğrenim belgesi, sabıka kaydı, e sınıfı ehliyet, SRC 4 belgesi, askerlik ve sağlık raporu.

Bartın Ulus Abdipaşa sınırlarında oturan adayların son başvuru tarihi: 18 Ekim 2023, Abdipaşa Beldesi Yeşilpazar Mahallesi Demirciler Sokak No:1 Ulus Bartın.