BELEDİYE YENİ İŞE ALIMI! 12 meslek tam 89 kişi KAMU PERSONELİ ALIMI

BELEDİYE YENİ İŞE ALIMI! 12 meslek tam 89 kişi KAMU PERSONELİ ALIMI
12 meslek tam 89 kişi KAMU PERSONELİ ALIMI! BELEDİYE YENİ İŞE ALIMI

BELEDİYE YENİ İŞE ALIMI! 12 meslek tam 89 kişi KAMU PERSONELİ ALIMI

2 ilde belediye iş ilanları kapsamında toplamda 89 kadrolu personel alımı gerçekleştiriliyor. İşte detaylar ve başvuru bilgileri. Belediye tarafından yayımlanan iş ilanlarında kadrolu personel alımı için iki büyükşehir belediyesi öne çıkıyor.

Bu şehirlerde toplamda 12 meslekte 89 kamu personeli için alım yapılacağı belirtiliyor. İzmir Büyükşehir Belediyesi, 10 farklı meslekte toplamda 87 personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. İşte alınacak personellere dair detaylar.

Sıhhi Tesisatçı: Meslek lisesi mezunu veya ustalık, kalfalık belgesi bulunan 1 personel. Kuaför: İlkokul mezunu ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek 4 personel. Psikolog: Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun 2 personel.

Kişisel Bakımcı: Ortaokul mezunu 1 personel. Görüntü ve Ses Sistemleri Teknisyeni: Mesleki ve çok programlı liselerin ilgili bölümünden mezun 1 personel. Çağrı Merkezi Elemanı: Ön lisans mezunu 1 personel.

Beden İşçisi: İlkokul mezunu 6 personel. Şoför: İlkokul mezunu ve B sınıfı sürücü belgesi olan 22 personel.

Hasta ve Yaşlı Bakım Personeli: Hasta ve yaşlı bakım sertifikası bulunan 29 personel. Temizlik Personeli: Benzer iş tecrübesi bulunan 21 personel. Başvurular İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin web adresi üzerinden online olarak gerçekleştirilecek.

Manisa Büyükşehir Belediyesi ise 2 farklı pozisyonda toplam 2 personel alımı yapacak: Zabıta Memuru: Ön lisans mezunu, 22-30 yaş aralığında olan 1 personel. Gassal: İmam hatip lisesi veya ilköğretim mezunu, cenaze yıkama belgesi bulunan 1 personel. Başvurular, Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin resmi web adresi üzerinden yapılacaktır.