BELEDİYE başkanlık idaresinden! Yeni işe başlayacak MEMUR Alımımızdır

BELEDİYE başkanlık idaresinden! Yeni işe başlayacak MEMUR Alımımızdır
Yeni işe başlayacak MEMUR Alımımızdır! BELEDİYE başkanlık idaresinden

BELEDİYE başkanlık idaresinden! Yeni işe başlayacak MEMUR Alımımızdır

Bolu Gökçesu Belediyesi memur alım süreci, başvuru şartları ve detaylarını bu içerikte bulabilirsiniz.

Memur alım ilanı ve başvuru bilgileri için hemen tıklayın! Bolu Gökçesu Belediyesi, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'na uygun olarak yeni memur alımları için ilan yayımlamıştır.

Adaylar için belirtilen genel ve özel şartlar, başvuru süreci ve diğer detaylar aşağıda sıralanmıştır.

Açık Pozisyon ve Gerekli Nitelikler: Mühendis (TH) Pozisyonu İçin: Kadro Derecesi: Kadro Adedi: 1. Nitelikleri: Ziraat Mühendisliği bölümü mezunu olmak, en az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. Cinsiyet: Erkek/Kadın KPSS Puan Türü: P3 KPSS Taban Puanı: 65

Başvuru İçin Genel Şartlar Aşağıdaki genel şartlar, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 40 ve 48 maddeleri temel alınarak belirlenmiştir: Türk vatandaşı olmak. Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

Belirli suçları işlememiş olmak. Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle uygun olmak. Akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak. İlan edilen kadro için diğer başvuru şartlarını taşımak.

Başvuru İçin Özel Şartlar: İlgili okuldan mezun olma ve 2022 KPSS puan şartını taşıma. Kamu kurumlarından disiplinsizlik nedeniyle çıkarılmamış olma. (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olma.

Başvuru Sırasında İstenen Belgeler: Nüfus cüzdanı veya kimlik kartı. Diploma veya mezuniyet belgesi. Yabancı okul mezunları için Denklik Belgesi. KPSS Sonuç Belgesi. Askerlik durumu belgesi.

Görevini yapmaya engel durumu olmadığına dair belge. Sürücü belgesi. 3 adet biyometrik fotoğraf. Başvurular, 06/11/2023 ile 10/11/2023 tarihleri arasında, belirtilen adres veya e-posta yoluyla yapılmalıdır.

Elektronik başvurular için Belediyenin [email protected] mail adresi kullanılacaktır. Not: Başvuruların son değerlendirmesi 17/11/2023 tarihinde yapılacaktır ve sonuçlar Belediyenin resmi internet adresinde duyurulacaktır.

Başvurularınızı eksiksiz ve belirtilen tarihler arasında gerçekleştirmenizi tavsiye ederiz. Belediyenin belirlediği şartlara uygun olmayan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

Kaynak: İşkur