Belediyeye 11 İşçi Alımı İçin Başvurular Başladı! İşte Kadro Detayları

Belediyeye 11 İşçi Alımı İçin Başvurular Başladı! İşte Kadro Detayları
İzmir Büyükşehir Belediyesi, belediye bünyesinde görevlendirmek üzere toplam 11 sürekli işçi alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafında personel istihdamı için 11 adet alım fırsatı için kadro detayları belirlendi.

Belediye çatısı altında grev almak isteyen kişilerin istenen kriterleri yerine getirmeleri ve bahsi geçen tarihlerde başvurularını tamamlamaları gerekiyor.

Hangi Pozisyonlar İçin İşçi Alımı Yapılacak?

Belediye, 11 yeni çalışanı bünyesine katmak üzere farklı meslek gruplarını bünyesine dahil ediyor. Bu alanlarda yeterlilik belgesine sahip olan kişiler ilgili başvuruda bulunabilir.

  1. Makine Teknisyeni
  2. Üretim Personeli
  3. Makine Mühendisi
  4. Tekniker (Endüstriyel Otomasyon Teknolojisi, Elektrik-Elektronik Teknolojisi veya Endüstriyel Elektrik, Elektronik bölümü mezunları)
  5. Halkla İlişkiler Personeli
  6. Çağrı Merkezi Personeli
  7. Beden İşçisi
  8. Elektronik Teknisyeni

Başvuru Şartları Nelerdir?

Her pozisyon için farklı nitelikler ve şartlar bulunmaktadır. Örneğin, Makine Teknisyeni pozisyonu için su sektöründe iş deneyimi aranırken, Halkla İlişkiler Personeli için en az ön lisans mezunu olma şartı getirilmektedir. Tüm şartlar ve gereklilikler başvuru kılavuzunda ayrıntılı olarak belirtilmektedir.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Başvurular sadece elektronik ortamda kabul edilecektir. Başvuru tarihleri 14 Ekim 2023 tarihine kadar devam edecek. Adaylar, başvurularını belirtilen adrese Özgeçmiş (CV) belgesi ile birlikte yapmalıdır.

Kimler Başvuru Yapabilir?

Her pozisyon için farklı nitelikler ve gereklilikler bulunsa da, başvurular başvuru kılavuzunda belirtilen genel şartları taşıyan adaylardan kabul edilecektir. Özellikle Lise Mezunu olanlar için Beden İşçisi pozisyonu da bulunmaktadır.