BELEDİYEYE MEMUR ALINACAK! İlk Defa İşe Girecek ZABITA ALIMI

BELEDİYEYE MEMUR ALINACAK! İlk Defa İşe Girecek ZABITA ALIMI
İlk Defa İşe Girecek ZABITA ALIMI! BELEDİYEYE MEMUR ALINACAK

BELEDİYEYE MEMUR ALINACAK! İlk Defa İşe Girecek ZABITA ALIMI

Adana Büyükşehir Belediyesi, belirtilen şartları taşıyan adaylar arasından yeni zabıta memurları alımı yapacaktır. Alınacak zabıta memuru kadroları, gerekli nitelikler ve diğer detaylar aşağıda sıralanmıştır.

Zabıta Memuru - GİH 9 Açık Kadro Sayısı: 15 Eğitim Şartı: Herhangi bir Ön lisans programından mezun Sürücü Belgesi: En az (B) sınıfı Cinsiyet: Kadın / Erkek Gerekli KPSS Puanı: P93, En az 60 puan

Zabıta Memuru - GİH 8 Açık Kadro Sayısı: 15 Eğitim Şartı: Herhangi bir Lisans programından mezun Sürücü Belgesi: En az (B) sınıfı Cinsiyet: Kadın / Erkek Gerekli KPSS Puanı: P3, En az 60 puan

Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Askerlik durumu uygun olmak (Erkek adaylar için), Akıl ve bedensel engelinin bulunmamak, Belirtilen başvuru şartlarını taşımak.

Belirtilen eğitim şartını ve KPSS puanını taşımak, Belirlenen yaş sınırlamalarına uygun olmak, En az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Daha önceki çalıştığı kurumdan ahlaki nedenlerle çıkarılmamış olmak.

Başvuru Sırasında Gerekli Belgeler: Nüfus cüzdanı veya kimlik kartı fotokopisi, Diploma veya mezuniyet belgesi, KPSS sonuç belgesi, Askerlik durum beyanı, (Erkek adaylar için) 2 adet fotoğraf.

Adaylar, 27/11/2023 ile 01/12/2023 tarihleri arasında, mesai saatleri içinde Adana'daki belirtilen adrese şahsen başvuru yapmalıdır.

Şahsen dışında yapılan başvurular kabul edilmemektedir. Başvurular sırasında eksik veya hatalı bilgi/belge ile yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır.

Adayların KPSS puanlarına göre sıralama yapılacak, belirlenen kadro sayısının beş katı aday sözlü ve uygulamalı sınava çağrılacaktır.

Kaynak: iskur