Boğaziçi Üniversitesi! YENİ MEMUR ALACAK KPSS 60 PUANLA ALIM

Boğaziçi Üniversitesi! YENİ MEMUR ALACAK KPSS 60 PUANLA ALIM
YENİ MEMUR ALACAK KPSS 60 PUANLA ALIM! Boğaziçi Üniversitesi

Boğaziçi Üniversitesi! YENİ MEMUR ALACAK KPSS 60 PUANLA ALIM

Boğaziçi Üniversitesi, KPSS 60 puan barajını aşan adaylar arasından memur alımı yapacak. 24 Ekim 2023 tarihli Resmi Gazete ilanıyla duyurulan bu fırsat, farklı kadro pozisyonları için geçerli olacak. Toplamda 22 personel alımı gerçekleştirilecek.

Memur Alımı İş İlanları

Boğaziçi Üniversitesi bünyesinde 22 memur pozisyonu için alım yapılacak.

Lise, ön lisans ve lisans mezunları, KPSS sınavına katılmış olmaları şartıyla başvurabilecek. Alım süreci ve gerekli detaylar Kamupersonelialim.com tarafından sağlanacak.

Kamu Memur Alımı Başvuru Kriterleri

2 Tekniker Alımı: Ön lisans düzeyinde elektrik veya elektrik teknolojisi bölüm mezunları, B sınıfı sürücü belgesi ve bilgi işlem sertifikasına sahip olmaları gerekmekte.

2 Teknisyen Alımı: Lise veya dengi okulların elektrik elektronik teknolojisi bölümlerinden mezun olanlar, orta derecede İngilizce ve bilgisayar işletmeni sertifikasına sahip olmaları bekleniyor.

14 Mühendis Alımı: Elektrik, elektronik, bilgisayar ve jeofizik mühendisliği bölümlerinden lisans mezunu adaylar aranıyor.

4 Büro Personeli Alımı: Yönetim ve yönetici asistanlığı bölümlerinden ön lisans, müzecilik veya sanat tarihi bölümlerinden lise mezunu olanlar, web sayfası hazırlama ve yönetimi konusunda bilgi sahibi olmaları tercih sebebi.

İstanbul iş ilanları kategorisinde yer alan bu güncel ilan, 24 Ekim 2023 itibarıyla başlamış olup, son başvuru tarihi 7 Kasım 2023 olarak belirlenmiştir.

Adaylar, belirtilen belgelerle birlikte Boğaziçi Üniversitesi Hisar Kampüsü'ndeki başvuru noktalarından şahsen başvurularını gerçekleştirecekler. Posta veya online başvurular, kurum tarafından değerlendirilmeye alınmayacaktır.