Türk Uyruklu Sekreter ALINACAK Büyükelçilik Başvurusu! BUDAPEŞTE BÜYÜKELÇİLİĞİ

Türk Uyruklu Sekreter ALINACAK Büyükelçilik Başvurusu! BUDAPEŞTE BÜYÜKELÇİLİĞİ
BUDAPEŞTE BÜYÜKELÇİLİĞİ! Türk Uyruklu Sekreter ALINACAK Büyükelçilik Başvurusu

BUDAPEŞTE BÜYÜKELÇİLİĞİ! Türk Uyruklu Sekreter ALINACAK Büyükelçilik Başvurusu

T.C. Budapeşte Büyükelçiliği, sözleşmeli sekreter pozisyonu için sınav düzenliyor. Başvuru koşulları, süreçleri ve sınav detayları!

Budapeşte Büyükelçiliği Sözleşmeli Sekreter Sınav Bilgisi. T.C. Budapeşte Büyükelçiliği, boşta bulunan sözleşmeli sekreter pozisyonu için sınavla personel almayı planlamaktadır.

Sınav Budapeşte, Macaristan'da gerçekleştirilecek. Adayların seyahat, vize ve pasaport işlemleri kendi sorumluluklarındadır.

Adaylarda Aranan Özellikler: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olma, 46 yaşından büyük olmama,
En az lise veya dengi okul mezunu olma, Kamu haklarından yoksun bulunmama, Ceza alınmamış olma, özellikle belirtilen suçlardan, Askerlik görevini tamamlama, İyi iklim koşullarında çalışabilme, Macarca ve Türkçe dil bilgisi, İngilizce tercih sebebi, Bilgisayar kullanabilme.

Gerekli Belgeler: Özgeçmiş (CV), Türkiye Cumhuriyeti pasaport örneği, Nüfus cüzdanı örneği,
Mezuniyet diploması, Erkekler için askerlik belgesi, Son 6 ayda çekilmiş fotoğraf.

Sınav Süreci: Adaylar yazılı yeterlilik sınavına gireceklerdir. Başarılı olan adaylar, sözlü ve uygulamalı yarışma sınavına katılmaya hak kazanacaktır.

Başvuru Süreci: Başvurular, belirtilen tarihler arasında e-Devlet üzerinden Dışişleri Bakanlığı, Kariyer Kapısı bölümünden yapılacaktır. Belgelerin aslı veya onaylı suretlerini belirtilen süre içerisinde Budapeşte Büyükelçiliğine ulaştırılması gerekmektedir.

Sınav Yeri Bilgilendirmesi: Yazılı ve sözlü sınavlar T.C. Budapeşte Büyükelçiliği binasında yapılacaktır. Herhangi bir değişiklik olması halinde adaylara bilgi verilecektir.

Bu fırsatla kariyerinize yön verebilir, uluslararası bir deneyim kazanabilirsiniz. Başvuru ve sınav sürecine dikkat ederek, Budapeşte Büyükelçiliğinde sözleşmeli sekreter olarak göreve başlama şansını yakalayabilirsiniz.

Kaynak: isealimkariyerkapisi