Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı! 50 YENİ MEMUR ALIMI

Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı! 50 YENİ MEMUR ALIMI
50 YENİ MEMUR ALIMI Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı

Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı! 50 YENİ MEMUR ALIMI

Antalya Büyükşehir Belediyesi, 50 itfaiye memuru alımı için ilan yayımladı. KPSS 55 puan şartı ve diğer detaylar Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı ilanında.

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Resmî Gazetede duyurduğu ilanla 50 itfaiye memuru alımı gerçekleştireceğini bildirdi.

Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı kapsamında, itfaiye eri kadrosuna alınacak adaylardan KPSS 55 taban puanı şartı aranacak.

Büyükşehir Belediyesi, 50 itfaiye memuru alımı yaparken, 81 farklı şehirden başvuruları kabul edeceğini açıkladı.

Hem kadın hem de erkek adayların müracaat edebileceği bu alım için başvurular bugün itibariyle kabul edilmeye başlandı.

Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı kılavuzunda belirtildiği üzere, adayların itfaiyecilik ve yangın güvenliği veya ilgili bölümlerden mezun olması gerekmektedir.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan adayların arşiv güvenlik soruşturmasından olumlu sonuç alması ve sabıka kaydının bulunmaması gerekmektedir.

Nüfus cüzdanı veya kimlik kartının aslı ve fotokopisi, Mezuniyet belgesinin aslı ve onaylı fotokopisi,

Denklik belgesi (Yabancı okul mezunları için), Sürücü belgesinin aslı ve onaylı fotokopisi, KPSS sonuç belgesi, Askerlik durum belgesi (Erkek adaylar için), Sağlık raporu, 2 adet biyometrik fotoğraf.

Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı için başvurular, 23 Ekim 2023 ile 27 Ekim 2023 tarihleri arasında Antalya Belediye Başkanlığı'na şahsen yapılmalıdır. Online ya da posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin bu önemli memur alımı hakkında daha fazla bilgi için resmi ilan ve belediye web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Başvurularınızda başarılar dileriz!