BÜYÜKŞEHİR YENİ İŞÇİ ALIMI! 50 kişi YENİ personel alacağız

BÜYÜKŞEHİR YENİ İŞÇİ ALIMI! 50 kişi YENİ personel alacağız
50 kişi YENİ personel alacağız! BÜYÜKŞEHİR YENİ İŞÇİ ALIMI

BÜYÜKŞEHİR YENİ İŞÇİ ALIMI! 50 kişi YENİ personel alacağız

Konya Büyükşehir Belediyesi 50 şoför alımı yapacağını açıkladı. Detayları, başvuru şartları ve süreçleri bu içerikte bulabilirsiniz. Konya Büyükşehir Belediyesi, genişleyen servis hizmetleri için 50 şoför pozisyonuyla takviye yapmaya karar verdi.

Bu alım, Türkiye İş Kurumu üzerinden resmi olarak duyuruldu ve en az ilkokul mezunu olan bireylerin başvuruları kabul edilecek. İşe alım sürecinde, belediye tarafından adaylar için belirlenen kriterler ve başvuru şartları oldukça kapsamlıdır.

Lise, ön lisans ve lisans mezunu bireyler de belirtilen şartları taşıdığı takdirde başvuruda bulunabileceklerdir. Kamu Şoför Alımında Dikkat Edilmesi Gerekenler. Erkek adaylar için askerlik görevinin tamamlanmış olması, Adayların herhangi bir fiziksel ya da mental rahatsızlığının olmaması.

Alkol ya da uyuşturucu kullanımından kaynaklı herhangi bir yasal işlem görmemiş olması. Psikoteknik belgesi olması ve bu belgenin geçerliliğinin devam ediyor olması. SRC - 1 veya SRC - 2 belgesinden birine sahip olma şartı.

Otobüs kullanma yeteneği için eski ehliyetlerde E, yeni ehliyetler için D sınıfı sürücü belgesi şartı. Başvuru İçin Gerekli Belgeler. Belediye tarafından başvuruda bulunan adaylardan talep edilen belgeler şunlardır.

Son 6 ayda çekilmiş vesikalık fotoğraf, T.C. kimlik numarası, Adli sicil belgesi, Diploma ve sürücü belgesi kopyası, Askerlik durumu belgesi, SRC – 1 veya SRC - 2 belgesi.

Konya iş ilanları kategorisinde belirtilen bu pozisyon için başvurular 17 Ekim 2023'te başlamış olup, son başvuru tarihi 23 Ekim 2023 olarak belirlenmiştir.

Adayların başvurularını online olarak Belediye'nin resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvuru adresi: isbasvuru.konya.bel.tr/