DENİZCİLİK İŞLETMELERİ! TDİ kamu işçi alımı Başlatılmıştır

DENİZCİLİK İŞLETMELERİ! TDİ kamu işçi alımı Başlatılmıştır
TDİ kamu işçi alımı Başlatılmıştır! DENİZCİLİK İŞLETMELERİ

DENİZCİLİK İŞLETMELERİ! TDİ kamu işçi alımı Başlatılmıştır

Türkiye Denizcilik İşletmeleri Genel Müdürlüğü kamu işçi alım ilanlarını yayınladı. Başvuru şartları, tarihleri ve süreci hakkında detaylar. Türkiye Denizcilik İşletmeleri, geniş bir iş alanını kapsayan Kamenkeş Karamustafapaşa Mahallesi adresindeki merkezleri için yeni işçi alımları gerçekleştiriyor.

Bu alım sürecinde 4857 sayılı İş Kanunu hükümleri ve ilgili yönetmelikler dikkate alınarak yapılan kamu işçisi alım süreçlerini ele alıyoruz. Bu alım sürecinde bazı özel şartlara dikkat edilmesi gerekiyor.

İşgücü İstem Formunda belirtilen bölümlerden mezun olmak. Seyahat engelinin bulunmamak. Emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak. Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak.

Başvuru Süreci ve Detayları. Başvurular için aşağıdaki yolları takip edebilirsiniz. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) www.iskur.gov.tr üzerinden, eDevlet ya da Alo170 iletişim hattı üzerinde başvuruda bulunabilirsiniz.

Dikkat: 16.10.2023 - 20.10.2023 tarihleri arasında başvurular kabul edilmektedir. Posta veya eposta ile başvurular kabul edilmez. Son olarak, belge teslimatı ve mülakat tarihi www.tdi.gov.tr web adresinde duyurulacaktır.

Özellikle teknik bölümlerden mezun olan adaylar için, belirtilen Bilgisayar Teknolojileri ve Elektronik Teknisyenlik alanlarından birinde ön lisans ya da lisans eğitimi almış olmak gerekmektedir.

Bu bilgiler ışığında, adayların 00007864635 iş ilan numarasıyla elektronik ortamda başvuru yapmaları gerekmektedir.