DENİZCİLİK İŞLETMELERİ! TDİ Kamu İşçileri Alımıdır

DENİZCİLİK İŞLETMELERİ! TDİ Kamu İşçileri Alımıdır
TDİ Kamu İşçileri Alımıdır! DENİZCİLİK İŞLETMELERİ!

DENİZCİLİK İŞLETMELERİ! TDİ Kamu İşçileri Alımıdır

Türkiye Denizcilik İşletmeleri Genel Müdürlüğü İŞKUR ilanlarıyla kamu işçi alımı yapıyor. Başvuru şartları, tarihleri ve diğer detayları içerikte bulabilirsiniz.

Türkiye Denizcilik İşletmeleri'nden İŞKUR İle İşçi Alımıdır. Türkiye Denizcilik İşletmeleri Genel Müdürlüğü, Kemenkeş Karamustafapaşa lokasyonundaki işyerlerine, 4857 sayılı İş Kanunu kapsamında, kamuya işçi alımı gerçekleştiriyor.

Başvuru İçin Gerekli Şartlar şöyledir. İşgücü İstem Formunda belirtilen bölümlerden mezun olmak. Seyahat engeli bulunmamak. Emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak. Kamusal haklardan mahrum edilmemiş olmak.

Başvuru Süreci ve Detaylar şöyledir. Başvurular, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) web portalı, eDevlet veya Alo170 iletişim hattı üzerinden 16.10.2023 - 20.10.2023 tarihleri arasında kabul edilmekte. Ancak posta veya eposta ile yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır.

Başvuracak adayların Türkiye'de ikamet ediyor olmaları gerekmektedir. Belge ve mülakat tarihleri için www.tdi.gov.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Elektronik ortamda başvurular, 00007864635 iş ilan numarasıyla yapılacak. Aşağıdaki bölümlerden mezun olan adaylar başvuru yapabilir.

Bilgisayar Teknolojileri, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri, Bilgisayar Teknolojisi ve Yönetimi, Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleri, Elektronik Teknolojisi, Endüstriyel Elektronik Teknikerliği, Elektronik Yüksek Teknisyenliği, Başvuru yapmayı düşünen tüm adaylara başarılar dileriz.