KAMU İŞÇİSİ ALIMI YENİ! Devlet Opera Balesi Genel Müdürlüğü Memur Alımı

KAMU İŞÇİSİ ALIMI YENİ! Devlet Opera Balesi Genel Müdürlüğü Memur Alımı
Devlet Opera Balesi Genel Müdürlüğü Memur Alımı! KAMU İŞÇİSİ ALIMI YENİ!

Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü'nde 657 Sayılı Kanun'a göre sözleşmeli personel alımı hakkında detaylar ve şartlar.

Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü, Ankara, İstanbul, İzmir, Mersin, Antalya ve Samsun Müdürlüklerinde, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4 üncü maddesinin B fıkrası uyarınca sözleşmeli personel alımı yapacak. İşte detaylar:

Destek Personeli ve Koruma ve Güvenlik Görevlisi Pozisyonları: Destek Personeli (Temizlik Görevlisi Erkek/Kadın) Destek Personeli (Şoför Erkek) Destek Personeli (Elektrikçi Erkek)

Destek Personeli (Bilgisayar Bakım Onarım) Destek Personeli (Sıhhi Tesisatçı Erkek) Destek Personeli (Boyacı Erkek) Koruma ve Güvenlik Görevlisi (Erkek)

Toplamda 45 sözleşmeli personel alımı yapılacak. Başvuru Şartları: 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48. maddesinin belirlediği genel şartları taşımak,

Güvenlik Soruşturması ve/veya Arşiv Araştırması olumlu sonuçlanmak, Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almamak,

İstenilen belge ve sertifikalara sahip olmak, Kamu kurumunda görevden veya meslekten ihraç edilmemiş olmak, Adaylar sadece bir Opera ve Bale Müdürlüğüne başvurabilecek.

Özel Şartlar: Her pozisyon için özel şartlar bulunmaktadır. Başvurmadan önce özel şartları inceleyiniz.

Başvuru Süreci: Başvurular e-Devlet Kapısı üzerinden 03.11.2023 - 17.11.2023 tarihleri arasında yapılacak. Son başvuru tarihi 17.11.2023 saat 23:59'tur. Başvurular elektronik ortamda yapılacak, posta veya kargo ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvuru Sonuçları ve İtiraz: Başvuru sonuçları Kariyer Kapısı üzerinden görüntülenebilir. Başvuruları olumsuz sonuçlananlara yazılı tebligat yapılmayacaktır. İtirazlar ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içinde yapılmalıdır.

Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü'nün sözleşmeli personel alımı için başvuru şartlarını ve sürecini dikkatlice inceleyerek başvurunuzu gerçekleştirin.

Kaynak: kamuilan