DEVLET OPERA VE BALESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ PERSONEL ALIM! sözleşmeli memur alımı

DEVLET OPERA VE BALESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ PERSONEL ALIM! sözleşmeli memur alımı
Sözleşmeli memur alımı! DEVLET OPERA VE BALESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ PERSONEL ALIM!

Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü tarafından yapılacak sözleşmeli personel alımı hakkında detayları öğrenin. İş başvurusu için gerekli bilgiler ve şartlar.

Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alım İlanı

Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü, Ankara, İstanbul, İzmir, Mersin, Antalya ve Samsun Müdürlüklerinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4. maddesinin B fıkrası kapsamında sözleşmeli personel alımı yapacak. İşte detaylar:

İlan Detayları

Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4. maddesinin B fıkrası uyarınca 6/6/1978 tarih ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar çerçevesinde görev yapmak üzere toplam 45 sözleşmeli personel alımı yapacak. Alınacak personel dağılımı şu şekildedir:

Genel Müdürlük Genel Dağılımı

Destek Personeli (Temizlik Görevlisi Erkek) - 2 Kişi Koruma ve Güvenlik Görevlisi (Erkek) - 2 Kişi

Ankara DOB Müdürlüğü

Destek Personeli (Temizlik Görevlisi Erkek) - 2 Kişi Koruma ve Güvenlik Görevlisi (Erkek) - 2 Kişi

İstanbul DOB Müdürlüğü

Destek Personeli (Temizlik Görevlisi Erkek) - 5 Kişi Destek Personeli (Temizlik Görevlisi Kadın) - 3 Kişi Destek Personeli (Şoför Erkek) - 2 Kişi Destek Personeli (Elektrikçi Erkek) - 1 Kişi Destek Personeli (Bilgisayar Bakım Onarım) - 2 Kişi

İzmir DOB Müdürlüğü

Destek Personeli (Temizlik Görevlisi Erkek) - 2 Kişi Destek Personeli (Şoför Erkek) - 2 Kişi Destek Personeli (Elektrikçi Erkek) - 1 Kişi Destek Personeli (Sıhhi Tesisatçı Erkek) - 1 Kişi Destek Personeli (Boyacı Erkek) - 1 Kişi

Mersin DOB Müdürlüğü

Destek Personeli (Temizlik Görevlisi Erkek) - 3 Kişi Destek Personeli (Temizlik Görevlisi Kadın) - 1 Kişi Destek Personeli (Şoför Erkek) - 1 Kişi Destek Personeli (Sıhhi Tesisatçı Erkek) - 1 Kişi

Antalya DOB Müdürlüğü

Destek Personeli (Temizlik Görevlisi Kadın) - 1 Kişi Destek Personeli (Şoför Erkek) - 1 Kişi Koruma ve Güvenlik Görevlisi (Erkek) - 2 Kişi

Samsun DOB Müdürlüğü

Destek Personeli (Temizlik Görevlisi Erkek) - 4 Kişi Destek Personeli (Temizlik Görevlisi Kadın) - 3 Kişi

Genel ve Özel Şartlar

Başvuruda bulunmadan önce aşağıdaki genel ve özel şartları dikkate almalısınız:

Genel Şartlar

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48. maddesinin birinci fıkrasının (a) bendinin (1), (2), (3), (4), (5), (6) ve (7) numaralı alt bentlerinde belirtilen genel şartları taşımalısınız.

Güvenlik Soruşturması ve/veya Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmalısınız. Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almamalısınız. İlanın yayınlandığı tarihten önce istenen belge ve sertifikalara sahip olmalısınız.

Herhangi bir kamu kurumunda görevden veya meslekten ihraç edilmemiş olmalısınız. Birden çok branşa müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Özel Şartlar

Başvuruda bulunacak adayların pozisyonlarına göre özel şartları yerine getirmeleri gerekmektedir.

Bu şartlar için ayrıca belirtilen puan sınırları, yaş sınırları ve eğitim durumlarına dikkat etmelisiniz. Başvuru sırasında belgelerinizi eksiksiz olarak sunmalısınız.

Başvuru İşlemleri:

Başvurular elektronik ortamda e-Devlet Kapısı üzerinden 03.11.2023 - 17.11.2023 tarihleri arasında alınacaktır.

Başvurular 17.11.2023 tarihinde saat 23:59'a kadar yapılmalıdır. Başvurularınızı kargo veya posta yoluyla göndermemelisiniz. Başvuru şartlarını taşımadan yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Kaynak: kamuilan