DEVLET PERSONELİ 2 KİŞİ ALACAĞIZ! EGM kamuya alım

DEVLET PERSONELİ 2 KİŞİ ALACAĞIZ! EGM kamuya alım
EGM kamuya alım! DEVLET PERSONELİ 2 KİŞİ ALACAĞIZ

DEVLET PERSONELİ 2 KİŞİ ALACAĞIZ! EGM kamuya alım

Emniyet Genel Müdürlüğü'nün merkez teşkilatında görevlendirilmek üzere 2 devlet personeli alım ilanı detayları. İlgilenen adaylar için başvuru ve eğitim şartları. Emniyet Genel Müdürlüğü, merkez teşkilatına dâhil etmek üzere 2 devlet personeli alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

Türkiye'nin 81 ilinden başvuru yapacak adaylar için ikamet şartı aranmayacak. Hangi eğitim seviyelerindeki adayların başvuru yapabileceği ve diğer detayları makalemizde bulabilirsiniz.

Adayların başvuruları için hangi eğitim seviyelerini ve hangi bölümleri tamamlamış olmaları gerektiği belirtildi. Ön lisans veya lise bölümleri arasında; Silah sanayi teknikerliği, makine teknikerliği, mekatronik teknikerliği ve benzeri bölümler.

İlkokul mezunu adayların; makine teknolojisi, makine bakım onarım alanı gibi belirli bölümlerden ustalık belgesine sahip olması gerekmektedir. Başvurular, 16 Ekim 2023'te başlamış olup 20 Ekim 2023'e kadar devam edecektir.

Adaylar başvurularını İŞKUR e-Şube, ALO - 170 hattı veya İŞKUR hizmet noktalarından yapabilirler. İş ilan referans kodu: 00007864395. Bu fırsatı değerlendirmek isteyen adayların belirtilen şartlara uygunluğunu kontrol ederek başvuru sürecini tamamlamaları önem arz etmektedir.