DSİ Kamu işçi alımı yapacağını Duyurdu! Alımlar en az ilkokul mezunu düzeyinde olacak

DSİ Kamu işçi alımı yapacağını Duyurdu! Alımlar en az ilkokul mezunu düzeyinde olacak
DSİ tarafından sunulan yeni iş fırsatıyla ilkokul mezunlarına kapılar açılıyor. Başvurular için son 2 gün! İşte başvuru detayları.

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü (DSİ), kamu sektöründe iş arayan ilkokul mezunlarına büyük bir fırsat sunuyor. Yeni yayınlanan DSİ personel alımı ilanı, iş arayanlara kapıları açıyor. İşte bu fırsattan nasıl yararlanabileceğinize dair detaylar:

DSİ Personel Alımı Detayları

DSİ Genel Müdürlüğü, ilkokul mezunlarına yönelik yeni bir iş fırsatı sunuyor. İş arayanlar için bu fırsatı kaçırmamak için başvurularını hemen yapmalılar. İşte DSİ personel alımı hakkındaki detaylar:

İşe Alım Koşulları ve Başvuru Detayları

DSİ Müdürlüğü, işe alım sürecinin detaylarını ve başvuru koşullarını açıkladı. Kamu sektöründe iş arayanların soru işaretleri gideriliyor. İşte DSİ personel alımı hakkında önemli bilgiler:

İŞKUR Aracılığıyla DSİ Personel Alımı

DSİ Müdürlüğü, İŞKUR işbirliğiyle gerçekleştirdiği personel alımını duyurdu. Başvurular 28 Ağustos 2023 tarihinde başladı ve 1 Eylül 2023'te sona erecek. İş arayanlar için bu büyük fırsatı kaçırmamak için acele edin!

Engelli ve İlkokul Mezunu Adaylar Dikkat!

DSİ Müdürlüğü'nün personel alımı ilanına göre, en az yüzde kırk engelli raporuna sahip adaylar başvurabilirler. İşe alım için en az ilkokul mezunu olmak gerekmekle birlikte ortaöğretim mezunu adaylar da başvurabilirler. 657 sayılı Kanunun 48. maddesine uygunluk ve olumlu arşiv araştırması da şartlar arasında yer alıyor.

DSİ Genel Müdürlüğü'nün yeni personel alımı ilanı, ilkokul mezunları için büyük bir fırsat sunuyor. İş arayanlar bu fırsatı kaçırmamak için başvurularını son 2 gün içinde tamamlamalılar. Başvuru şartları ve detayları haberimizde yer almaktadır.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Makalepark.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.