EGM ve DSİ ilkokul mezunlarına İŞ verecek! İŞKUR Alımları Yönetiyor

EGM ve DSİ ilkokul mezunlarına İŞ verecek! İŞKUR Alımları Yönetiyor
EGM ve DSİ, İŞKUR aracılığıyla en az ilkokul mezunu adayları işçi olarak alacak. Başvuru şartları ve detaylar burada!

Devlet Su İşleri Bölge Müdürlüğü, en az ilkokul mezunu adaylardan işçi alımı yapacak. Bu alımlar farklı kadro ve pozisyonlarda istihdam sağlayacak.

Başvuru yapacak adayların Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartına sahip olması ve kamu kurumlarındaki mevzuata aykırı durumlarının olmaması gerekmektedir.

Başvurular 28 Ağustos 2023 tarihinden itibaren çevrim içi platform üzerinden kabul edilmeye başlandı ve 1 Eylül 2023 tarihine kadar devam edecek. Başvuruların %40 engelli raporuna sahip adaylar için geçerli olduğu belirtilmiştir.

EGM Personel Alımı

Emniyet Genel Müdürlüğü, lise, ön lisans, lisans ve ilkokul mezunu adaylardan oluşan kadrosuna 2 aşçı alımı yapacağını duyurdu. Bu alımlar KPSS'siz gerçekleştirilecek.

Adaylardan 5 yıl mesleki deneyim, usta öğretici belgesi, ustalık belgesi ve çıraklık sertifikası gibi belgeler istenmektedir.

EGM kamu personel alımı için başvurular 29 Ağustos 2023 tarihinde başlamıştır ve son başvuru tarihi 4 Eylül 2023 olarak belirlenmiştir. Başvurular İŞKUR e-şube aracılığıyla elektronik ortamda yapılmalıdır.

Bu fırsatları kaçırmamak için başvuru şartlarına dikkat etmeyi unutmayın!

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Makalepark.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.