Et ve Süt Kurumu 2 sürekli i̇şçi alıyor!

Et ve Süt Kurumu 2 sürekli i̇şçi alıyor!
Et ve Süt Kurumu 2 sürekli i̇şçi alıyor!

İŞKUR İş İlanları Duyurusu

Et ve Süt Kurumu, Sivas Et Kombinası Müdürlüğü bünyesinde 2 kasap kadrosunda sürekli işçi alımı yapacak. Bu alımlar KPSS şartı olmadan gerçekleştirilecek ve işçiler kurayla belirlenecektir. İş başvurusu yapacak adaylar için önemli kriterler şu şekildedir...

Kamu İşçi Alımı Müracaat Kriterleri

Adaylardan kasaplık üzerine kalfalık, ustalık veya usta öğretici belgesi istenmektedir. Ayrıca sağlık kurulu tarafından alınacak olmak şartıyla tehlikeli sınıfa tabi işlerde çalışabilir olduğunuzu ve bulaşıcı hastalığınızın olmadığını belirtmeniz gerekmektedir. Görevinizi yapmanıza engel olabilecek herhangi bir hastalığınızın bulunmaması da gerekmektedir. Daimî kadroda alım yapılacağı için askerlik ile ilişkinizin olmaması istenmektedir. Başvurular lise veya dengi okullardan mezun olan kadın ve erkek adaylardan kabul edilecektir.

et-ve-sut-kurumu-2-surekli-isci-aliyor.jpg

İşçi Alımı Başvuru Detayları

Başvurular, 15 Eylül 2023 tarihinde başlayacak ve 19 Eylül 2023 tarihine kadar devam edecektir. Başvurularınızı elektronik olarak https://esube.iskur.gov.tr/ adresi üzerinden yapmanız gerekmektedir. Ayrıca, Sivas ilinde ikamet etmeniz gerekmektedir.

İşe Alım Süreci

İşe alınacak olan personeller 26 Eylül 2023 tarihinde noter kurasıyla belirlenecektir. Kura sonucuna göre başarılı olan adaylara sınav günü, saati ve yeri kamu kurumu tarafından resmi internet sitesi üzerinden ilan edilecektir. Başvuran adaylardan öğrenim belgesi, ikamet belgesi ve kasaplık üzerine kalfalık, ustalık veya usta öğretici belgesi istenecektir.

Bu önemli iş fırsatını kaçırmamak için başvuru tarihlerini takip etmeyi unutmayın! Et ve Süt Kurumu, iş arayanlara yeni bir iş kapısı sunuyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.