ETİ MADEN İşletmeleri Genel Müdürlük! 103 kişi İşe Alım İŞ İLANLARI

ETİ MADEN İşletmeleri Genel Müdürlük! 103 kişi İşe Alım İŞ İLANLARI
103 kişi İşe Alım İŞ İLANLARI ETİ MADEN İşletmeleri Genel Müdürlük

Eti Maden işletmeleri yeni ilk kez işe başlatılacak personel alımı duyurusu yaptı. Eti Maden'in Bandırma fabrikalarında çalıştırılmak üzere yeni personel alımı yapılacaktır.

Bölge olarak Bandırma Bigadiç Bor İşletmesi için tam 103 kişi işe alınacak. Sürekli olarak çalıştırılacak yeni personel için gerekli bilgilendirme ve şartlar aşağıda verilmiştir.

Bandırma Bigadiç bölgesi teşekküllerinde işe yeni olarak başlatılacak işçiler için genel şartlar ve özel şartlar geçerli olacaktır.

Aynı zamanda bu işe alım bilgileri Türkiye İşkur adresinde de 29.12.2023 tarihi yayınlan durumu için talimatlar verilmiş durumdadır.

Genel ve Özel Şartlar

Teşekkülümüz; Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğüne (Bandırma/BALIKESİR) 42 sürekli işçi, Bigadiç Bor İşletme Müdürlüğüne (Bigadiç/BALIKESİR) 45 sürekli işçi ve Kırka Bor İşletme Müdürlüğüne (Seyitgazi/ESKİŞEHİR) 16 sürekli işçi olmak üzere toplam 103 sürekli işçinin açıktan işe alınması için ilgili mercilerden gerekli izinler alınmıştır.

Aşağıdaki tabloda belirtilen 103 sürekli işçinin, “Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” hükümlerine göre, il düzeyinde karşılanması için Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğünün (İŞKUR) ilgili İl Müdürlükleri ile Hizmet Merkezlerine işgücü talebinde bulunulmuş olup söz konusu talebimizin 29.12.2023 tarihinde yayımlanması istenilmiştir.

Söz konusu 103 sürekli işçi için aranılan şartlar İŞKUR tarafından, www.iskur.gov.tr internet sayfasında 29.12.2023 tarihinde yayımlanacak olup isteklilerin söz konusu ilanı takip etmeleri gerekmektedir.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Makalepark.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.