HACI BAYRAM VELİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ! Sözleşmeli Kamu İşçi Alımı

HACI BAYRAM VELİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ! Sözleşmeli Kamu İşçi Alımı
Sözleşmeli Kamu İşçi Alımı! HACI BAYRAM VELİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ!

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi, 2023 yılında toplam 42 sözleşmeli personel alımı yapacak. Başvuru tarihleri ve gerekli belgeleri inceleyin.

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre 2023 yılında 42 sözleşmeli personel alımı yapacaktır.

İşte başvuru yapabileceğiniz pozisyonlar ve gerekli nitelikler: Büro Personeli (BP01) Başvuru Kodu: BP01 Cinsiyet.

Her İki Cinsiyet Adet: 6 Aranan Nitelikler "Maliye" veya "Bankacılık ve Finans" lisans programından mezun olmak.

En az 252 saatlik Genel Muhasebe sertifikasına sahip olmak. Muhasebe alanında en az 2 yıl tecrübe sahibi olmak.

Büro Personeli (BP02) Başvuru Kodu: BP02 Cinsiyet: Her İki Cinsiyet Adet: 7 Aranan Nitelikler "İşletme" veya "İktisat" lisans programından mezun olmak Bilgisayar İşletmenliği ve Bilgisayarlı Muhasebe Kurs Programı sertifikalarına sahip olmak. Muhasebe veya satın alma alanında en az 2 yıl tecrübe sahibi olmak.

Spor Uzmanı (SU01) Başvuru Kodu: SU01 Cinsiyet: Erkek Adet: 1 Aranan Nitelikler: "Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği" veya "Antrenörlük Eğitimi" lisans programından mezun olmak.

Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından verilen en az 3.Kademe (C) Basketbol Antrenörlük belgesine sahip olmak. 2022-2023 veya 2023-2024 sezonu Antrenörlük Lisansının vizeli olması ve alanında en az 2 yıl tecrübe sahibi olmak.

Destek Personeli (Şoför) (DP01) Başvuru Kodu: DP01 Cinsiyet: Erkek Adet: 2 Aranan Nitelikler: "Otobüs Şoförlüğü" veya "Otobüs Kaptanlığı" ön lisans programından mezun olmak. E veya D sınıfı sürücü belgesi ve SRC-2 ile Psikoteknik belgelerine sahip olmak.

Bu alanda en az 2 yıl tecrübe sahibi olmak. Son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak.

Destek Personeli (Şoför) (DP02) Başvuru Kodu: DP02 Cinsiyet: Erkek Adet: 2 Aranan Nitelikler: Ortaöğretim mezunu olmak.

E veya D sınıfı sürücü belgesi ve SRC-2 ile Psikoteknik belgelerine sahip olmak. Bu alanda en az 2 yıl tecrübe sahibi olmak. Son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak.

Koruma ve Güvenlik Görevlisi (KG01) Başvuru Kodu: KG01 Cinsiyet: Erkek Adet: 1

Aranan Nitelikler: Herhangi bir ön lisans programından mezun olmak. Geçerlilik süresi dolmamış özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak.

5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun 10. Maddesinde belirtilen şartları taşımak. Güvenlik görevini yapmaya engel olacak sağlık sorunu bulunmamak.

İç ve dış mekânlar da vardiyalı çalışmaya engel durumu bulunmamak. Son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak.

Destek Personeli (Temizlik) (DP03) Başvuru Kodu: DP03 Cinsiyet: -Adet: 2 Aranan Nitelikler: Ortaöğretim mezunu olmak.

Temizlik hizmetlerinde görev yapmaya engel herhangi bir hastalığı bulunmamak. Son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak. Hijyen sertifikasına sahip olmak.

Mühendis (MH01) Başvuru Kodu: MH01 Cinsiyet: - Adet: 1 Aranan Nitelikler: Makine Mühendisliği lisans programından mezun olmak.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığınca onaylı en az B sınıfı İş Güvenliği ve Uzmanlığı sertifikasına sahip olmak. Lisans alanında en az 2 yıl tecrübe sahibi olmak.

Kaynak: kamuilan