İBB Bünyesi için 20 Kişiye İSTİHDAM sözü Verdi! İŞKUR'un Başlattığı Alım Başlamıştır

İBB Bünyesi için 20 Kişiye İSTİHDAM sözü Verdi! İŞKUR'un Başlattığı Alım Başlamıştır
İŞKUR'un Başlattığı Alım Başlamıştır! İBB Bünyesi için 20 Kişiye İSTİHDAM sözü Verdi! işte detayları.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, bünyesine 20 yeni kamu işçisi alımı yapmaya hazırlanıyor! İŞKUR'un aracılığıyla başlatılan bu fırsatı kaçırmayın, detaylar burada!

İŞKUR Aracılığıyla Başvurular Başladı: İBB'de 20 Kamu İşçisi İşe Başlıyor!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), iş gücünü genişletmek üzere 20 yeni kamu işçisi alımı gerçekleştirecek. Bu büyük fırsatı değerlendirmek için İŞKUR başvurusunu hemen yapabilirsiniz! İş detaylarına gelin birlikte göz atalım.

İşçi Alımı İş İlanları: Farklı Fırsatlar Sizi Bekliyor!

İBB'nin iştiraki olan Beyoğlu Dönüşüm Konut İmar Plan Tur. Pers. San. Tic. A.Ş., toplamda 20 kişilik kadroda istihdam sağlayacak. Bu kadroda 10 işçi ve 10 güvenlik görevlisi pozisyonu bulunuyor. İşçiler haftalık 45 saat çalışacak ve günlük 7,5 saatlik bir çalışma süresine sahip olacaklar.

Kamu İşçi Alımı Şartları

Başvuru yapacak adayların aşağıdaki koşulları sağlamaları gerekmektedir:

  • Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartına sahip olmak
  • Kamu haklarına sahip olmak
  • İlgili alanda çalışmayı engelleyecek sağlık sorununun bulunmaması
  • Askerlik hizmetini tamamlamış olmak veya tecil ettirmiş olmak (erkek adaylar için)
  • Güvenlik görevlisi adaylarının özel güvenlik kimlik kartına sahip olmaları
  • Arşiv ve güvenlik soruşturmasının olumlu sonuçlanması
  • Koordineli çalışmaya yatkın olmak

İŞKUR İşçi Alımı Başvuruları

İBB işçi alımı başvuruları 26 Ağustos 2023 tarihinde başlayacak ve 29 Ağustos 2023 tarihinde sona erecektir. Başvurular için e-posta adresi [email protected] olarak belirlenmiştir. Başvuruların eksik veya hatalı belgelerle yapılmamasına dikkat edin. Bu iş ilanı sadece İstanbul için geçerlidir.

Fırsatları Kaçırmayın!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İŞKUR aracılığıyla 20 kamu işçisi alımı gerçekleştirecek. Bu fırsatları iyi değerlendirin ve başvurularınızı zamanında yaparak istihdam sağlama şansını yakalayın.

İBB'nin sunduğu işçi ve güvenlik görevlisi pozisyonları, farklı fırsatlar sunarak geleceğe güvenle adım atmanızı sağlayacak.

Başvurularınızı yapmadan önce gerekli şartları ve tarihleri dikkatlice gözden geçirin. İBB'nin işçi alımı fırsatından yararlanmak isteyen adayların başvurularını zamanında ve eksiksiz olarak tamamlamaları gerekmektedir.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Makalepark.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.