Açıktan yeni ilk defa çalışacak personel ALINACAK! YÜKSEK SEÇİM KURULU

Açıktan yeni ilk  defa çalışacak personel ALINACAK! YÜKSEK SEÇİM KURULU
YÜKSEK SEÇİM KURULU! Açıktan yeni ilk defa çalışacak personel ALINACAK

Açıktan yeni ilk defa çalışacak personel ALINACAK! YÜKSEK SEÇİM KURULU

2023 Yüksek Seçim Kurulu personel alımı detayları, başvuru süreci, tarihler ve şartlar. Adayların başvuru için bilmesi gerekenler burada.

Yüksek Seçim Kurulu, merkez ve taşra teşkilatlarında görev alacak yeni personel alımları için duyurusunu gerçekleştirdi. Adayların dikkat etmeleri gereken başvuru süreci, tarihler ve detayları bu rehberde bulabilirsiniz.

Başvuru başlangıç tarihi: 23.10.2023 saat 10:00 Son başvuru tarihi: 31.10.2023 saat 23:59:59 Başvurular yalnızca e-Devlet üzerinden “Yüksek Seçim Kurulu-Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım” veya Kariyer Kapısı internet adresinden gerçekleştirilecektir. Şahsen, posta yoluyla veya diğer yöntemlerle başvurular kabul edilmeyecektir.

Adaylar yalnızca bir kadro ve unvan için başvuru yapabilir. Zabıt Katibi ve Teknisyen unvanı başvuruları sadece belirli yerlere yapılabilecektir. Merkez teşkilatına yapılan başvurular; Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni, Hizmetli, Şoför, Bekçi, Sekreter ve Teknisyen unvanları için geçerlidir.

Aday Bilgi Kontrolleri: Adayların KPSS, mezuniyet, adli sicil ve diğer bilgileri e-Devlet üzerinden otomatik kontrol edilecektir. Herhangi bir hata veya eksiklikte ilgili kurumlarla iletişime geçilmesi gerekmektedir.

Adaylar, başvuru işlemlerinin tamamlandığına dair ekrandan kontrol sağlamalıdır. Gerçeğe aykırı beyan veya belge sunan adaylar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Başvuru süreci ve diğer detaylarla ilgili sorularınız için Yüksek Seçim Kurulu İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı ile iletişime geçebilirsiniz.

Kaynak: isealimkariyerkapisi